Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft partneru programmas interneta lapā pirms divām dienām tika ievietota informācija par izstrādes stadijā esošās Microsoft Windows 7 operētājsistēmas Release Candidate (RC) versiju. Sākotnēji Microsoft lapā tika ievietota informācija, ka Microsoft partneriem ir iespēja lejupielādēt Windows 7 RC versiju, lietojot TechNet vai MSDN un pārējie lietotāji to varēs lejupielādēt sākot no 5. maija, taču vēlāk šī informācija no Microsoft partneru lapas tika izņemta. Tātad vai nu Microsoft plāni tika mainīti, vai arī informācija par kompānijas plāniem pārāk agri nonāca atklātībā. Tomēr jebkurā gadījumā pastāv ticama iespēja, ka jau šī gada 5. maijā visiem interesentiem būs iespēja lejupielādēt Microsoft Windows 7 operētājsistēmas Release Candidate versiju, kas solās būt daudz stabilāka un iespējām bagātāka nekā Windows 7 Beta versija.

Šāds solis varētu nozīmēt arī to, ka jaunās Microsoft operētājsistēmas gala versijas debija vairs nav aiz kalniem un, iespējams, ir gaidāma jau šī gada nogalē vai 2010. gada sākumā.

Protams, pastāv arī iespēja, ka šis ir Microsoft sabiedrisko attiecību nodaļas triks, kas ir paredzēts, lai atkārtoti pievērstu uzmanību topošajai Windows 7 operētājsistēmai. Taču to, vai 5. maijā tik tiešām jau būs publiski pieejama Windows 7 Release Candidate versija, mēs pavisam noteikti uzzināsim jau pavisam drīz.

Izsaki savu viedokli