Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau kādu laiku internetā periodiski parādās informācija par Microsoft jaunāko operētājsistēmu. Līdz šim mēs to visu laiku pazinām ar nosaukumu Windows 7, un visu šo laiku tika izvirzīti dažādi varianti par to, kāds tad īsti būs Windows 7 nosaukums, jo tika uzskatīts, ka līdz šim lietotais apzīmējums ir tikai segvārds jaunajai operētājsistēmai. Tomēr ir noticis negaidītais – pirmo reizi vēsturē Microsoft operētājsistēmas segvārds neatšķiras no nosaukuma ar kādu tā tiks izplatīta tirgū.

Art šādu paziņojumu Microsoft Windows Vista blogā nāca klajā Maiks Nešs, kurš paskaidroja, ka uzņēmums izvēlējās nosaukumu Windows 7, jo tas ir loģisks (šī būs septītā Windows versija), un Microsoft nevēlas nākt klajā ar jauniem vārdiem kā XP vai Vista gadījumos vai lietot gadskaitli, jo ne katru gadu tirgū debitē jauna Windows versija.

Vēl Nešs apgalvo, ka tuvākajās nedēļās viņam būšot iespēja Windows Vista bloga lasītājiem sniegt plašāku iespēju par Windows 7 operētājsistēmu, kā arī informē, ka ar šo jauno operētājsistēmu tikšot iepazīstināti arī drīzumā gaidāmo WinHEC (Windows Hardware Engineering Conference) un PDC konferenču dalībnieki.

Atgādināsim, ka Microsoft plāno jauno Windows 7 operētājsistēmu piedāvāt sākot no 2010. gada janvāra – laikā, kad būs apritējuši tieši 3 gadi kopš Windows Vista debijas.

Izsaki savu viedokli