Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnikas portāla ZDNet.com autore Mērija-Džo Folija, kas raksta specializētu blogu par kompānijas Microsoft produktiem, ir izvirzījusi hipotēzi, ka jaunā Microsoft Windows 7 operētājsistēma savu debiju varētu piedzīvot ātrāk nekā tiek cerēts – pēc viņas teiktā, tas varētu notikt jau nākamā gada pirmajā pusē. Šādu pieņēmumu Folija ir veikusi, balstoties uz kompānija Microsoft paziņojumu, ka Windows Hardware and Engineering Conference 2008 būs pēdējā iespēja tikties ar Windows 7 izstrādātāju komandu pirms šī jaunā operētājsistēma piedzīvos savu debiju, un WinHEC 2009 konference sāksies 3. maijā.

Tas, visticamāk, nozīmē to, ka decembrī gaidāmā publiskā beta versija būs vienīgā publiskā beta operētājsistēmas versija pirms Windows 7 relīzes. Tāpat tas izskaidrotu Microsoft vadītāja Stīva Balmera izteikumus par to, ka patērētājiem ir vērts gaidīt Windows 7, jo ir grūti cilvēkiem ieskaidrot, lai viņi pērk Windows Vista, ja jaunās Windows 7 operētājsistēmas debija ir gaidāma jau tuvākajos mēnešos.

Šobrīd ir puslīdz skaidrs, ka Windows 7 debija ir gaidāma 2009. gadā, bet, iespējams, ka patērētājiem labāk būtu, ja Windows 7 iznāktu gada beigās, nevis vidusdaļā, lai neatkārtotos Windows Vista vēsture, kad tā debitēja, lai gan vēl nebija līdz galam pabeigta. Tomēr, kā norāda Folija, kompānijai Microsoft visizdevīgāk būtu, ja Windows 7 debija būtu vasarā, jo tad viņi paspētu uz mācību gada sākuma un Ziemassvētku datortehnikas tirdzniecības bumu.

Izsaki savu viedokli