Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdz ar ARM arhitektūras procesora darbināto Surface planšetdatoru, Microsoft paziņoja arī par Intel procesora darbinātu ierīci.

Surface for Windows 8 Pro var lepoties ar Intel Ivy Bridge Core i5 procesoru, kā arī 1080p izšķirtspējas 10.6 collu displeju. Salīdzinājumā ar parasto Surface, šī ierīce ir nedaudz biezāka un smagāka – 13.5 milimetri un 903 grami pret 9.3 milimetriem un 676 gramiem.

Planšetdators ir aprīkots ar microSDXC atmiņas karšu lasītāju, USB 3.0, kā arī Mini DisplayPort pieslēgvietām, tiks piedāvāti modeļi ar 64 un 128 gigabaitu iebūvētajām atmiņām. Tā kā ierīce patērēs vairāk enerģijas, tad padomāts arī par ietilpīgāku, 42 vatstundu akumulatoru. Microsoft Surface for Windows 8 Pro arī ir saderīgs ar magnētisko displeja pārsegu, kurā iebūvēta klaviatūra.

Paredzams, ka Surface for Windows 8 Pro veikalu plauktos nonāks trīs mēnešu laikā pēc Windows 8 operētājsistēmas, arī šai ierīcei aptuvenā cena netika norādīta, vien piebilstot, ka tā būs Ultrabook klases datoru cenu līmenī.

Saistītās tēmas: microsoftplanšetdatori

Izsaki savu viedokli