Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vērojot planšetdatoru uzvaras gājienu, Microsoft nolēma, ka arī viņiem ir ko piedāvāt šajā lauciņā un sagatavoja Windows RT, kas ir ARM arhitektūras procesoriem paredzēta operētājsistēmas versija. Diemžēl, tā nekļuva pat ne tuvu tik populāra kā kompānija paredzēja.

Cerības uz to, ka Windows RT varētu kļūt populārāka noteikti nepaaugstina energoekonomiskie Intel Haswell procesori, kuri lieliski iederēsies standarta Windows 8 operētājsistēmas darbinātajos planšetdatoros. Tāpat arī vairāki ražotāji izteikuši neapmierinātību ar Windows RT ierīču tirdzniecības rādītājiem, kā piemēram, Asus vispār nolēmuši neražot šīs operētājsistēmas darbinātus planšetdatorus.

Protams, Microsoft var mest plinti krūmos un aizmirst par Windows RT, taču nevienam nav noslēpums, ka pie šādas operētājsistēmas ieguldīts pietiekami daudz darba un līdzekļu, attiecīgi jāmeklē citi veidi tās izmantošanai un popularitātei.

Šobrīd tīmeklī parādījušās ziņas, ka Microsoft patiešām meklē citus pielietojumus Windows RT operētājsistēmai un viens no tiem varētu būt planšetdatori – kompānija izskata iespēju apvienot Windows Phone un Windows RT operētājsistēmu priekšrocības, kas, iespējams, varētu uzlabot neveiksmīgās operētājsistēmas popularitātes rādījumus.

Pagaidām gan nav zināms kāds būs šo centienu rezultāts un kad tas varētu nonākt līdz gala lietotājiem. Lai arī drīzumā gaidāma Nokia 1520 planšettelefona prezentācija, tomēr, šī ierīce, visticamāk darbinās tādu Windows Phone operētājsistēmas versiju, kādu esam ieraduši redzēt līdz šim.

11_surface_rt-100014945-large

Saistītās tēmas: microsoftoperētājsistēmaswindows rt

Izsaki savu viedokli