Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft izveidojuši 4 jaunas, Windows 8 īpaši piemērotas ierīces – divas tastatūras un divas peles.

Jaunās ierīces izmanto Bluetooth savienojumu, tāpēc datoros, kas jau apgādāti ar Bluetooth tehnoloģiju, šo ierīču izmantošanai nenāksies upurēt nevienu USB portu. Tas bija īpaši svarīgi, jo veidojot šos produktus Microsoft ir likuši uzsvaru uz ērtu lietojamību ar Windows 8 planšetdatoriem.

Microsoft Sculpt Mobile Keyboard

Īpaši plānā Sculpt Mobile Keyboard tastatūra ir paredzēta izmantošanai gan mājās, gan ceļā. Tās izliekums nodrošina ērtāku roku novietojumu teksta ievades laikā. Īpašie Windows 8 ātrie taustiņu nodrošina ērtu piekļuvi meklēšanas, koplietošanas un citām Windows 8 funkcijām. Tiek solīts, ka šī tastatūra ar vienu bateriju komplektu spēs darboties pat 10 mēnešus.

Microsoft Sculpt Touch Mouse

Pele ar nelielu skārienjutīgo virsmu – Microsoft Sculpt Touch Mouse ir lieliska izvēle tiem, kas nevēlas izmantot pilnībā skārienjutīgās peles, taču vēlas gūt labumu no mūsdienīgajām skārienjutīgajām tehnoloģijām, kas nodrošina iespēju veikt ērtākas veirtikālās (un arī horizontālās) ritināšanas darbības, izmantojot skārienjutīgo virsmu, nevis mehānisku peles riteni. BlueTrack ļauj izmantot peli uz teju jebkuras virsmas.

 Microsoft Wedge Mobile Keyboard

Ja vēlies izmantot pilnvērtīgu tastatūru, ekrāna tastatūras vietā, Microsoft Wedge Mobile Keyboard ir tieši šim darbam veidots rīks. Īpaši viegla un plāna ērtākai pārnēsāšanai, aprīkota ar biežāk lietojamo darbību ātrajiem taustiņiem. Tastatūrai komplektā iekļautais aizsargs kalpo arī par statīvu planšetdatoram, to novietojot uz galda.

Microsoft Wedge Touch Mouse

Šī neparastā dizaina pele ir ļoti kompakta, turklāt nodrošina pilnu četrvirzienu ritināšanas funkciju, izmantojot tās skārienjutīgo virsmu. BlueTrack  tehnoloģija ļauj pelei darboties uz teju jebkuras virsmas. Īpaši veidotais enerģijas pārvaldīšanas mehānisms automātiski izslēdz peli, kad dators pāriet miega režīmā.

Saistītās tēmas: microsoftpeletastatūras

Izsaki savu viedokli