Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Līdz šim par Windows 7 cenām bija zināms gaužām maz, taču tagad kompānija Microsoft ir paziņojusi cik maksās ģimenes paka, kas ļaus 3 datoros uzstādīt Windows 7 Home Premium operētājsistēmu, kā arī atklājusi cik maksās pāreja no Start uz Home Premium, no Home Premium uz Professional un no Professional uz Ultimate Windows 7 operētājsistēmas versijām. Iepriekš Microsoft jau paziņoja, ka privātpersonām vienam datoram pāreja no Microsoft Windows XP vai Windows Vista operētājsistēmas uz Windows 7 Home Premium operētājsistēmu maksās 119 ASV dolārus.

Tagad ir kļuvis zināms, ka Windows 7 ģimenes paka, kas privātpersonām ļaus 3 datoros uzstādīt Windows 7 operētājsistēmu, maksās 149 dolārus.

Ja klients vēlēsies Windows Anytime Upgrade (WAU) akcijas ietvaros veikt pāreju no Windows 7 Starter versijas uz Home Premium versiju, tad šāds prieks tam maksās 79,99 ASV dolārus, pāreja no Home Premium uz Professional maksās 89,99 dolārus, bet pāreja no Professional versijas uz iespējām visbagātāko Windows 7 versiju – Ultimate – maksās 139,99 dolārus.

Microsoft skaidro, ka šāda pāreja interesētu tos lietotājus, kuriem sākotnēji izvēlētā Windows 7 versija nespēs nodrošināt nepieciešamo funkcionalitāti.

Atgādinām, ka ļoti gaidītās Microsoft Windows 7 operētājsistēmas tirdzniecība tiks uzsākta šī gada 22. oktobrī.

Izsaki savu viedokli