Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft ir veicis vēl vienu iespaidīgu darījumu. Šoreiz tehnoloģiju gigants ir iegādājies kompāniju Mojang, kuras darbinieki ir atbildīgi par populārās spēles Minecraft izveidošanu.

Microsoft vēsta, ka ideja par Minecraft pārdošanu parādījusies brīdī, kad abu kompāniju pārstāvji apsprieduši iespēju izstrādāt Xbox One spēles versiju. Pēc ilgākām sarunām abas puses vienojās, ka Minecraft nonāks Microsoft īpašumā par 2,5 miljardiem ASV dolāru.

Neraugoties uz faktu, ka Minecraft tagad nonāks tikai Microsoft rokās, kompānija sola, ka arī turpmāk šī spēle būs pieejama uz citiem izstrādājumiem, piemēram, iOS un Android operētājsistēmas ierīcēm, kā arī uz PlayStation 4 spēļu konsoles.

Savdabīgā spēle Minecraft debiju piedzīvoja 2009. gadā un kopš tā laika to ir lejupielādējuši vairāk nekā 100 miljoni lietotāju. Microsoft pārstāvji norāda, ka Minecraft ātri vien kļuva arī par vienu no populārākajām Xbox Live spēlēm.

Jāatzīmē, ka pēdējo divu gadu laikā Xbox 360 lietotāji kopumā ir spēlējuši Minecraft vairāk nekā 2 miljardu stundu (aptuveni 230 tūkstoši gadu) ilgumā.

Tikmēr Minecraft izveidotājs Markus Persons norāda, ka turpmāk vairs nevēlas iesaistīties tik plaša mēroga pasākumos, par kādu kļuva Minecraft. Tas arī esot vien no galvenajiem iemesliem, kādēļ viņš un lielākā daļa akciju turētāju vēlas šo kompāniju pārdot. Informācija vēsta, ka arī pārējie spēles izstrādātāji pametīs kompāniju.

logo-minecraft-is-awesome-26427726-864-492

Saistītās tēmas: microsoftminecraft

Izsaki savu viedokli