Aktuāls

Februāra sākuma par Microsoft jauno vadītāju oficiāli kļuva Satja Nadella. Tagad, pēc jaunā vadītāja nākšanas pie kompānijas stūres un pirmo darbību veikšanas, kompāniju ir pametuši divas augsti stāvošas amatpersonas.

Viens no amatu atstājušajiem darbiniekiem ir Tonijs Beits, kas bija kompānijas biznesa attīstības viceprezidents un arī bijušais Skype vadītājs. Beits ir visnotaļ nozīmīga figūra Microsoft hierarhijā, jo 2011. gadā kā toreizējais Skype vadītājs veiksmīgi noslēdza abu kompāniju darījumu (tā vērtība bija 8,5 miljardi dolāru), vienlaikus kļūstot par daļu no Microsoft darbinieku saimes. Baumas vēsta, ka viņš pametis Microsoft, jo neesot ieguvis kāroto Microsoft vadītāja amatu.

Otrs Microsoft darbinieks, kas pametis kompāniju, ir mārketinga nodaļas viceprezidente Tami Rellere. Viņai nācās pamest amatu, jo Satja Nadella izlēmis samazināt mārketinga nodaļas vadītāju skaitu līdz vienam. Tagad šo nodaļu pārvaldīs tikai Kriss Kaposella.

Nadella pavisam nesen izsūtīja visiem Microsoft darbiniekiem atklātu vēstuli, kurā skaidro plānotās izmaiņas kompānijas sastāvā un stratēģijā.

microsoft-headquarters

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli