Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Windows 7 un Windows 8 lietotājiem gada laikā kopš Windows 10 iznākšanas tiek piedāvāta iespēja bez maksas atjaunināt savu ierīci uz jaunāko Microsoft operētājsistēmu. 

Screenshot__40_.0

Jauninājums nav obligāts – katram lietotājam ir iespēja izvēlēties palikt pie esošās operētājsistēmas vai jaunināt datoru uz Windows 10. Kā izrādās, tad datora cietajā diskā Windows 10 instalācijas faili tiek saglabāti neatkarīgi no tā vai lēmums par jauninājumu ir apstiprinošs vai noraidošs.

Tiek ziņots, ka instalācijas faili tiek saglabāti mapē $Windows.~BT un tie var aizņemt no 3.5 līdz pat sešiem gigabaitiem. Jāņem vērā, ka šādi pa kluso lejupielādējot Windows 10 instalāciju, Microsoft ne tikai nevajadzīgi aizņem cietā diska vietu tiem, kas nevēlas Windows 10, bet arī var radīt nevēlamus izdevumus lietotājiem, kuriem ir ierobežots interneta datu apjoms.

Microsoft to komentē šādi:

Lietotājiem, kuriem ir ieslēgta automātiska datora jaunināšana, izmantojot Windows Update, mēs palīdzam sagatavot datoru jaunināšanai, lejupielādēt vajadzīgos failus. Windows 10 instalācijas process notiek tikai pēc lietotāja piekrišanas.

Saistītās tēmas: microsoftoperētājsistēmaswindows 10

Izsaki savu viedokli