Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Microsoft, kas ir pasaulē lielākā programmatūras izstrādātāja, nākamajā biroja programmatūras paketes Microsoft Office versijā plāno iekļaut reklāmas izvietošanas iespēju. Tādējādi lietotājiem tiks piedāvāta gan Office maksas versija, gan bezmaksas versija, kurā tiks izvietotas reklāmas. Microsoft, acīmredzot, apzinās, ka ierastās pretpirātisma metodes līdzinās cīņai ar vējdzirnavām, tādēļ uzņēmums mēģinās ar reklāmas palīdzību gūt peļņu arī no tiem lietotājiem, kuri programmatūru izvēlas lietot bez maksas.

Portāls businessinsider.com, atsaucoties uz Microsoft Biznesa divīzijas vadītāju Stīvenu Elopu, ziņo, ka tiks izstrādāta speciāla bezmaksas Office versija, kurā Microsoft izvietos reklāmas.

Pagaidām nav zināms vai bezmaksas versija, kurā lietotājs redzēs reklāmas, funkcionāli atšķirsies no jau pierastās Office maksas versijas. Tāpat vēl nav zināms kad Microsoft Office 14. versija piedzīvos savu debiju (zināms vienīgi tas, ka Microsoft Office 14 nebūs pieejams ātrāk kā nākamgad).

Izsaki savu viedokli