Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft publicējuši dokumentu, kurā norādīts, kādus tehniskos parametrus kompānija pieprasīs no Windows 8 planšetdatoru ražotājiem.

Ierīcēm būs pieci fiziski taustiņi – izslēgšanai, displeja rotācijas izslēgšanai, Windows taustiņš un divas skaļuma regulācijas pogas. Windows 8 planšetdatora displeja minimālā izšķirtspēja noteikta 1366×768 pikseļi, protams tā var būt arī augstāka. Par iebūvētās atmiņas apjomu norādīts, ka tai jābūt vismaz 10 gigabaitiem pēc tā, kad lietotājs pirmo reizi planšetdatoru ieslēdzis.

Ja Windows 8 planšetdatorā būs integrēts mobilo datu pārraidi atbalstošs modulis, tad ierīcei noteikti jābūt iebūvētam A-GPS atbalstam, tādā gadījumā, ja ražotājs nolems planšetdatoru aprīkot ar NFC atbalstu, tad būs jābūt vizuāli redzamam paziņojumam uz ierīces korpusa, tā dizainu noteiks Microsoft. Tāpat arī Windows 8 planšetdatoram būs jāspēj ierakstīt 720p video, jāatbalsta USB 2.0 savienojums, kā arī jābūt aprīkotam ar iebūvētu žiroskopu, akselerometru, Bluetooth 4.0 un bezvadu interneta moduļiem.

Pilns Microsoft prasību saraksts PDF formātā atrodams šeit.

 

 

Izsaki savu viedokli