Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnikas portāls BOOT.Lv oktobrī jau izteica minējumu, ka šobrīd lejupielādējamā Windows 7 Beta versija ir vienīgā gaidāmā Windows 7 Beta versija. Par to liecināja vairākas pazīmes Microsoft pārstāvju izteikumos. Tagad šis minējums ir apstiprinājies, jo pagājušo piektdien Microsoft Windows inženiertehniskās daļas vadītājs Stīvs Sinofskis uzņēmuma vārdā paziņoja, ka Windows 7 otrā Beta versija nav gaidāma – nākamā Windows 7 versija jau būs Release Candidate versija.

Tas, ka Windows 7 Beta 1, iespējams, būs vienīgā jaunākās Microsoft operētājsistēmas Beta versija kļuva skaidrs pēc kompānijas Microsoft paziņojuma, ka Windows Hardware and Engineering Conference 2008 būs pēdējā iespēja tikties ar Windows 7 izstrādātāju komandu pirms šī jaunā operētājsistēma piedzīvos savu debiju (WinHEC 2009 konference sāksies 3. maijā). Jau tobrīd bija skaidrs, ka tas, visticamāk, nozīmē, ka decembrī gaidāmā publiskā beta versija būs vienīgā publiskā beta operētājsistēmas versija pirms Windows 7 relīzes.

“Nākamais svarīgais Windows 7 izstrādes procesa posms ir Release Candidate. RC versija parasti ir gandrīz gatavs produkts, un mēs gribētu, lai to izmēģina pēc iespējas vairāk lietotāju, jo tajā jau būs pieejamas visas jaunās OS funkcijas,” Microsoft blogā raksta Stīvens Sinofskis.

Microsoft šobrīd neatklāj laiku, kad RC iznāks, taču daudzi eksperti uzskata, ka tā gaidāma 2009. gada rudens sākumā. Savukārt galīgās Windows 7 versijas pārdošanu Microsoft uzsākšot 2010. gada janvārī.

Atgādinām, ka Windows 7 pirmā publiskā testa versija tika izlaista 2009. gada janvāra sākumā, un sākotnēji tika plānots, ka to varēs lejupielādēt vien pirmie 2,5 miljoni interesentu. Vēlāk gan Microsoft nāca klajā ar paziņojumu, ka Windows 7 Beta versiju līdz 10. februārim varēs lejupielādēt jebkurš.

Izsaki savu viedokli