Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft ir laidis atklātībā baumu apvīto un ilgi gaidīto kompānijas viedpulksteni. Pretēji izskanējušajām baumām, tas nav gluži viedpulkstenis, bet gan aproce, kas monitorē lietotāja ikdienas gaitas un attēlo noderīgu informāciju.

Microsoft izstrādātā aproce ir apgādāta ar 10 dažādiem sensoriem. Rezultātā izstrādājums spēs noteikt dažādus lietotāja parametrus, piemēram, pulsu un stresa līmeni, kā arī vairākus ar vidi saistītus parametrus, piemēram, UV staru intensitāti, lai varētu izvēlēties īsto brīdi, kad doties sauļoties.

Izstrādājums apgādāts ar GPS, ļaujot monitorēt lietotāja pārvietošanos. Tāpat ierīce spēs attēlot īsziņas, pienākošos zvanus, atgādinājumus un citu informāciju. Lai arī ierīce ir savietojama ar iOS, Android un Windows Phone operētājsistēmu viedierīcēm, Cortana personālā asistenta pakalpojumu būs pieejami tikai Windows mobilās operētājsistēmas lietotājiem. Savienojums tiks nodrošināts ar Bluetooth 4.0 LE palīdzību.

Microsoft izstrādājums apgādāts ar 1,4 collu TFT skārienjutīgu displeju, kas nodrošina 310 x 102 pikseļu izšķirtspēju. Par enerģijas rezervēm parūpēsies divi 100 mAh akumulatori, kas ar vienu uzlādes reizi nodrošinās ierīces darbību līdz pat 48 stundām. Jāatzīmē, ka izstrādājums ir putekļu un ūdens drošs.

Ierīce cena būs aptuveni 200 ASV dolāri.

Saistītās tēmas: aprocemicrosoft

Izsaki savu viedokli