Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušās nedēļas noslēgumā vēstījām, ka pašreizējais vadītājs Satja Nadella ir paredzējis zināmu Microsoft reorganizāciju, kā rezultātā kompānija piedzīvos pārmaiņas. Jaunākās ziņas vēsta, ka daļa no pārmaiņām ir arī kompānijas vēsturē iespaidīgākā darbinieku atlaišana.

Kā vēsta Bloomberg, citējot kompānijas vadībai pietuvinātus avotus, jau šonedēļ darbu Microsoft būs spiesti atstāt vairāki tūkstoši darbinieku. Visvairāk darbinieku tiks atlaisti Nokia tālruņu divīzijā, jo vairākas tās vienības dublē jau esošās Microsoft nodaļas. Tāpat darbinieku skaits tiks samazināts arī Xbox konsoļu izstrādes grupā un programmatūru testēšanas grupā.

Microsoft dotajā brīdī strādā 127 tūkstoši darbinieku, no kuriem 30 tūkstoši ir bijušie Nokia darbinieki. Dotajā brīdī nav zināms cik tieši cilvēki tiks atlaisti, taču neoficiālas aplēses liecina, ka tie būs vairāki tūkstoši un, visticamāk, vairāk nekā 2009. gadā atlaistie 5,8 tūkstoši darbinieki. Rezultātā šī atlaišana var kļūt par lielāko kompānijas 29 gadus ilgajā vēsturē.

microsoft

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli