Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā ziņo EDGE, Microsoft izstrādē ir nodevuši jaunu Xbox 360 versiju, kuras galvenā atšķirība no pārējām būs tieši tās krāsa – tumši sarkana. Konsole būtībā būs tā pati Elite versija, tikai tumši sarkana un komplektā ar Resident Evil 5 un Street Fighter HD. Konsoles cena būs aptuvenio 399 ASV dolāri (aptuveni 220 lati).

Šī būs jau ceturtā vizuālā Xbox 360 versija, kas ir pieejama – baltā un melnā versija jau ir veikalu plauktos, savukārt ar Halo spēles tematikām rotātā versija ir pieejama to iepriekšpasūtot. Pagaidām arī nav zināms precīzs laiks, kad varēsim sarkano konsoli iegādāties vai vismaz iepriekšpasūtīt.

Sony un Nintendo gan nevar lepoties ar tik daudzām konsoles krāsu versijām – PlayStation 3 ir pieejams vien melnā un nelielā skaitā arī baltā krāsā, savukārt Wii vēl tikai gaida savas pirmās vizuālās pārvērtības, sevi pagaidām piedāvājot tikai baltā krāsā.

Izsaki savu viedokli

Kā ziņo EDGE, Microsoft izstrādē ir nodevuši jaunu Xbox 360 versiju, kuras galvenā atšķirība no pārējām būs tieši tās krāsa – šoreiz Microsoft lolojums būs pieejams tumši sarkanā ietērpā. (vairāk…)

Izsaki savu viedokli