Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft izsludina savu pirmo virtuālo konferenci VORT-EX , kas būs veltīta tīmekļa attīstībai turpmākajos gados jeb Next Web, kā arī jaunākajām tehnoloģijām, ar kuru palīdzību to sasniegt. Pirmā virtuālā konference notiks 18. un 19. novembrī un tajā aicināti piedalīties arī Latvijas web lapu izstrādātāji, uzturētāji un attīstītāji, kā arī ikviens interesents, kas plāno veidot kādu projektu vai uzņēmējdarbību internetā.

Par dalību konferencē nav jāmaksā, vien iepriekš jāpiereģistrējas adresē – http://www.vort-ex.com.

Konference notiks uz virtuālās platformas, kas ļauj tajā piedalīties neierobežotam cilvēku skaitam.

“Vort-EX ir īpašs un ļoti nozīmīgs notikums Eiropas mērogā, kas arī Latvijas IT nozarē strādājošajiem var dot pozitīvu impulsu turpmākajai attīstībai. Šajā virtuālajā konferencē kontaktējoties ar industrijas ekspertiem būs iespēja iegūt plašu un svaigu informāciju par jaunākajām web tehnoloģijām un rīkiem, daudz mācīties un gūt iedvesmu interneta biznesa un web dizaina attīstībai,” norāda Microsoft Latvia biznesa attīstības un mārketinga vadītāja Latvijā Daiga Trumpe.

Šobrīd visā pasaulē dominē tendence pārorientēties uz Software+Services ideoloģiju, kas būtiski mainīs IT attīstību un lietotāju pieredzi nākotnē. VORT-EX tiks apskatīti dažādi jauni biznesa modeļi, ko spēj piedāvāt jaunākās informāciju tehnoloģijas, un, iespējams, daudzām IT kompānijām tas var likt pārskatīt savu attīstības perspektīvu.

Arī Latvijā populārākā portāla draugiem.lv direktore Agnese Zērne uzskata, ka interneta vidē strādājošajiem ir nemitīgi jāatsvaidzina un jāpilnveido savas zināšanas par jaunumiem šajā nozarē.

“Interneta tirgus ir nepārtraukta cīņa. Šeit darbojas haizivs princips – kas apstājas, neizdzīvo. Lai uzvarētu šajā cīņā, ir nepieciešamas idejas un zināšanas, tāpēc ir būtiski sekot līdzi jaunākajām tendencēm WEB tehnoloģijās un izmantot tās, radot jaunus pakalpojumus. Ir jāizmanto katra iespēja papildināt zināšanu bāzi, tāpēc mēs priecājamies par iespēju piedalīties Vort-EX konferencē,” skaidro. A.Zērne.

„Ar šo inovatīvo konferenci mēs vēlamies uzsākt sarunu ar web projektu attīstītājiem, studentiem, web dizainariem un lēmumu pieņēmējiem visā Centrāleiropā, daloties pieredzē par web tehnoloģijām, rīkiem un to ietekmi uz tīmekļa turpmāko attīstību. Mēs ticam, ka kopā varam pārveidot tīmekli jaunā līmenī, nodrošinot tā lietotājiem neticamu un nebijušu pieredzi,” uzskata Daiga Trumpe.

Šī Live Virtual konference saturēs tādus pašus elementus, kā tradicionālās konferences, ieskaitot prezentācijas un interaktivitātes funkcijas. Konferences laikā notiks vairāk nekā 25 sesijas trijos blokos, kas orientētas uz attīstītājiem, web dizaineriem un biznesa lēmumu pieņēmējiem. Pēc konferences norises būs iespēja lejupielādēt prezentācijas un dokumentus.

“Šī virtuālā konference ar visaptverošo programmu, kuru vada industrijas eksperti, tiek organizēta ar mērķi vairot zināšanas par tīmekļa izmantošanas inovatīvajām iespējām – gan individuālo, gan biznesa lietotāju vidū,” norāda Microsoft Centrālās un Austrumeiropas attīstības stratēģiju ģenerāldirektors Ginters Veimers ( Guenter Weimer).

Izsaki savu viedokli