Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Daudzi noteikti atceras, ka Microsoft solīja dažādas ekstras Ultimate Windows Vista versijai. Kāpēc tas vēl aiz vien nav nonācis līdz patērētājam? Līdz šim brīdim ir pieejamas tikai četras Windows Vista Ultimate papildiespējas – Windows BitLocker Drive Preparation, Secure Online Key Backup, 16 valodu pakas un Texas Hold Em spēle. Visas šīs papildus iespējas bija pieejamas jau tūlīt pēc Vista debijas šā gada sākumā.

Rodas jautājums – kāpēc lietotāji maksāja vairāk? Iespējams, tas bija dēļ Windows Dreamscene (iespēja video atskaņot kā fona attēlu darbvirsmai), iespējams tās bija vēl papildus 20 valodu pakas. Tiesa, šīs iespējas šķiet visai maz ticamas, jo lielākā daļa noteikti cerēja uz papildus iespējām, spēlēm un vēl visādiem sīkumiem ik mēnesi.

Līdz ar to, esam sagaidījuši diezgan neticamu brīdi – Microsoft atvainojas saviem patērētājiem (tas no viņu puses notiek ļoti reti). Viņi arī pauduši cerību, ka jaunas ekstras varētu parādīties līdz vasaras beigām, atlikušo laika periodu atstājot iespēju pieslīpēšanai.

Ziņas avots TG Daily

Izsaki savu viedokli