Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Microsoft divu gadu darba rezultātā ir tapis jauns interneta meklētājs. Tas ir atrodams kompānijas portālā – www.MSN.com MSN pārstāvis izteicās, ka galvenais mērķis šim darbam bija radīt interneta meklētāju, kas spētu sameklēt atbildes uz konkrētiem jautājumiem daudz ātrāk nekā to spēj citi konkurējošo firmu izstrādājumi. Parasti interneta meklētāji dod saites uz citām lapām un nav pilnīgi nekādas garantijas, ka tajā būs meklētā informācija, bet MSN izstrādātāji ir centušies, lai lietotājs maksimāli ātri varētu atrast konkrētu atbildi uz interesējošo jautājumu.

Kopš pagājušā gada novembra Microsoft meklētājs darbojās izmēģinājuma (beta) versijā, speciālā MSN.com portāla sadaļā.

Jaunajā meklētājā lietotāji tagad var ne tikai meklēt informāciju visas pasaules tīkla lapās, bet arī tiek dota iespēja informāciju atrast Microsoft Encarta datorenciklopēdijā, kā arī MSN music. Tiek piedāvātas arī MSN.com lokalizētās versijas, kā arī iespējams izvēlēties kādu no 10 valodām, kurā tiks attēlota saskarnes informācija.

Šis ir nopietns pieteikums cīņai ar populāro un Latvijas datorlietotājiem tik pazīstamo google.com. 2004. gada decembrī ASV Google lietoja 34,7%, Yahoo – 31,9%, bet MSN tikai 16,3% lietotāju.

Izsaki savu viedokli