Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Lai arī jau pēc dažiem mēnešiem pārdošanā nonāks Windows 10 operētājsistēma, jāteic, ka priekšlaicīgi pensijā ir aizgājis Windows 8. Kompānija Microsoft ir pārtraukusi pārdot Windows 8 licences mazumtirgotājiem.

Jau 31. oktobrī tika pārtraukta Windows 8 licenču pārdošana mazumtirgotājiem. Rezultātā šī operētājsistēma pārdošanā bija tikai divus gadus – sākot no 2012. gada 26. oktobra.

Tiesa, panikai pamata vēl nav. Jāteic, ka visai nopietns licenču apjoms atrodams mazumtirgotāju noliktavās, turklāt datoru ražotāji turpinās apgādāt savus jaunākos izstrādājumus ar šo operētājsistēmu.

Tāpat jāmin, ka Windows 8.1 vēl ir pārdošanā un šīs operētājsistēmas gadījumā kompānija nav noteikusi termiņu, kurā apturēs licenču realizāciju. Un visbeidzot jāmin, ka Microsoft nodrošinās Windows 8 atbalstu līdz pat 2023. gadam.

Nobeiguma gan jāmin, ka, piemēram, Windows 7 Professional licenču pārdošana tiek turpināta un to plānots izbeigt vien gada beigās. Dotajā brīdī mazumtirgotājiem vairs netiek piegādātas Windows 7 Home Basic, Home Premium un Ultimate licences, taču realitātē šo licenču noliktavās netrūkst.

Windows_8.1_Pre-release_Start_screen_with_desktop_background_610x343 (1)

Saistītās tēmas: microsoftwindows

Izsaki savu viedokli