Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā vēsta interneta vietne The Verge, Microsoft dotajā brīdī ir nopietnas izvēles priekšā. Kompānijā tiek apspriesta iespēja ļaut Windows operētājsistēmas ierīcēm pieeju Android aplikācijām.

Neraugoties uz augošo aplikāciju skaitu Windows Phone veikalā, ko papildina arī vairākas populāras aplikācijas, piemēram, Flipboard un Instagram, vēl joprojām ir jūtams, ka aplikāciju veikalā iztrūkst daudzas populāras un ne tik populāras aplikācijas.

Informācija vēsta, ka Microsoft vēlas mainīt situāciju un apsver pat nodrošināt Android aplikāciju atbalstu Windows un Windows Phone operētājsistēmām. Tiesa, radikālā stratēģijas maiņa atrodas vien apspriešanas stadijā, taču jau tagad ir skaidrs, ka galveno lēmumu pieņems Microsoft jaunais vadītājs – Satja Nadella.

Jāatgādina, ka aplikāciju trūkums tiek minēts kā viens no galvenajiem Windows Phone operētājsistēmas trūkumiem. Microsoft gan centās šo problēmu risinot, pievēršot izstrādātāju uzmanību ar dažādiem finansiāliem piedāvājumiem.

Tā vien šķiet, ka Microsoft, cenšoties nostiprināties mobilo ierīču biznesā, kļūst aizvien pielaidīgāki. Piemēram, tehnoloģiju pasaule ar nepacietību gaida Nokia baumu apvīto viedtālruni, kas esot apgādāts ar Android operētājsistēmu.

microsoft-logo_2318464c

Saistītās tēmas: androidaplikācijaswindows

Izsaki savu viedokli