Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Mūsdienu straujajā attīstībā aizvien vairāk jāuzmanās no iespējas nopirkt preci, kas jau nākamajā dienā ir „vēsture”; Microsoft vadība nomierinājusi patērētāju, apgalvojot pa Xbox 360 būs ilga nākotne. Loģiski, ja kāds produkts tirgū pabijis četrus gadus un ilgāk, patērētājs var sākt aizdomāties vai gadījumā labāk nav iegādāties nesen iznākušu produktu (šajā gadījumā – attiecīgi Microsoft Xbox 360 un Sony PlayStation 3), tādējādi nodrošinoties ar sirdsmieru un maka neatvēršanas bēdām. Ņemot vērā, ka Xbox 360 pasaules dienasgaismu ieraudzīja 2005. gada beigās, teorijā ap 2010. gadu jau vajadzētu tikt prezentētai nākamajai Microsoft konsolei.

Tieši šāda – neziņas – iemesla dēļ Microsoft nācis klajā ar paziņojumu, ka pagaidām jauna spēļu konsole nav ieplānota un Xbox 360 vēl tāls ceļš ejams līdz iespēju izsmelšanai. „Stratēģisku iemeslu dēļ mēs Xbox 360 prezentējām četrus gadus pēc oriģinālās konsoles. Mūsu ticība ir, ka Xbox 360 būs ar daudz garāku dzīves ciklu – tas ir daudzkārt citādāks nekā oriģināls,” sacījis Microsoft Game Studios viceprezidents.

Pie tam, analītiķi uzskata, ka Nintendo Wii „vēstures relikviju” izmantošana konsolē radījusi tādu iespaidu uz abiem lielajiem konsoļu ražotājiem, ka nākamās paaudzes spēļu ierīces nebūt nebūs aprīkotas ar jaunāko un jaudīgāko nozarē.

Izsaki savu viedokli