Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsdienu straujajā attīstībā aizvien vairāk jāuzmanās no iespējas nopirkt preci, kas jau nākamajā dienā ir „vēsture”; Microsoft vadība nomierinājusi patērētāju, apgalvojot pa Xbox 360 būs ilga nākotne. Loģiski, ja kāds produkts tirgū pabijis četrus gadus un ilgāk, patērētājs var sākt aizdomāties vai gadījumā labāk nav iegādāties nesen iznākušu produktu (šajā gadījumā – attiecīgi Microsoft Xbox 360 un Sony PlayStation 3), tādējādi nodrošinoties ar sirdsmieru un maka neatvēršanas bēdām. Ņemot vērā, ka Xbox 360 pasaules dienasgaismu ieraudzīja 2005. gada beigās, teorijā ap 2010. gadu jau vajadzētu tikt prezentētai nākamajai Microsoft konsolei.

Tieši šāda – neziņas – iemesla dēļ Microsoft nācis klajā ar paziņojumu, ka pagaidām jauna spēļu konsole nav ieplānota un Xbox 360 vēl tāls ceļš ejams līdz iespēju izsmelšanai. „Stratēģisku iemeslu dēļ mēs Xbox 360 prezentējām četrus gadus pēc oriģinālās konsoles. Mūsu ticība ir, ka Xbox 360 būs ar daudz garāku dzīves ciklu – tas ir daudzkārt citādāks nekā oriģināls,” sacījis Microsoft Game Studios viceprezidents.

Pie tam, analītiķi uzskata, ka Nintendo Wii „vēstures relikviju” izmantošana konsolē radījusi tādu iespaidu uz abiem lielajiem konsoļu ražotājiem, ka nākamās paaudzes spēļu ierīces nebūt nebūs aprīkotas ar jaunāko un jaudīgāko nozarē.

Izsaki savu viedokli