Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Mercedes ir paziņojis, ka Šanhajas auto izstādē tiks prezentēts jaunais GLA modelis. Tāpat uzņēmums vēsta, ka pārdošanā tas nonāks jau nākamgad.

Domājams, ka piecvietīgais GLA konkurēs ar Audi Q3, BMW X1 un Range Rover Evoque. Kompānija izsakās, ka šis modelis palīdzēs piesaistīt zīmolam gados jaunākos pircējus.

Mercedes-Benz GLA Showcar Studio; 2013

Plānots, ka auto gaidāmi trīs benzīna dzinēji, viens no tiem būs Renault radītais agregāts, kas attīstīs 120 zirgspēkus, bet tā darba tilpums būs 1,6 litri. Savukārt otrs motors būs 2 litru un, pateicoties turbīnai, attīstīs 208 zirgspēkus. Bet motoru hierarhijas augšgalā būs atrodams 335 zirgspēku dzinējs. Starp dīzeļdzinējiem būs pieejami 1,8 litru (134 zirgspēki) un 2,1 litru (168 zirgspēki) agregāti.

Auto tiks aprīkots ar sešu pārnesumu manuālo ātrumkārbu, bet, nedaudz piemaksājot, būs iespējams iegādāties arī divsajūgu septiņu pakāpju automātisko ātrumkārbu. Lētākajiem modeļiem būs priekšpiedziņa, savukārt dārgākajiem- pilnpiedziņa.

Mercedes piedāvā arī dažādus multimediju rīkus, lai piesaistītu jaunāko braucēju auditoriju. GLA būs viens no trijiem SUV modeļiem, ko Mercedes plāno prezentēt līdz 2015. gadam. Otrs gaidāmais ir nākamās paaudzes GLK, bet bez tā kompānija iepazīstinās arī ar MLC modeli.

Mercedes-Benz GLA Showcar; 2013

Saistītās tēmas: mercedes

Izsaki savu viedokli