Aktuāls

Industriālo tehnoloģiju līderis ABB sadarbosies ar Latvijas iesācējuzņēmumu “Adaplab”

Datori, IT, bizness

Mercedes-Benz jau paspējis atrādīt pašlaik izstrādes stadijā esošā autonomās vadības spēkrata interjera dizainu. Tā debija ir sagaidāma nākamā gada janvārī, taču tagad ir uzsākta auto testēšana.

Vācijā uzņemtas bildes, kurās redzams kompānijas autonomā spēkrata koncepts. Šajos spiegu foto auto ir apgādāts ar visai nopietnu maskējumu, neradot precīzu priekšstatu par tā eksterjera dizainu.

merc-spy-2014-002new

Mercedes-Benz dizaina nodaļas vadītājs Gordens Vageners, kura pārraudzībā noris arī autonomā spēkrata izstrāde, pavēstījis, ka šis auto saņems krietni izteiksmīgākus dizaina vaibstus, nekā Google izstrādātais autonomās vadības spēkrats.

Gordens Vageners vēsta, ka kompānija nav ieinteresēta veidot speciālu dizainu valodu katra tipa spēkratam – vai tas būtu saņēmis iekšdedzes dzinēju, elektromotoru vai autonomās vadības sistēmu. Viņš apgalvo, ka pašbraucošais modelis, protams, varētu dizaina ziņā atšķirties no citiem spēkratiem, bet tam tā nav jābūt.

Sagaidāms, ka autonomās vadības spēkrata koncepts tiks atrādīts nākamā gada janvārī CES 2015 izstādē. Tiesa, Losandželosas auto izstādē Mercedes izrādīja šī auto interjera dizainu, pavēstot arī ko jaunu par pašu spēkratu.

merc-spy-2014-004

Saistītās tēmas: autoautonomsmercedes-benz

Izsaki savu viedokli