Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunākā informācija vēsta, ka Mercedes-Benz C klases spēkrati pārdošanā nonāks jau 2015. gadā, saņemot jaunas un aizraujošas modifikācijas.

C klases modeļu klāsts tikšot papildināts ar Sportcoupe un kabrioleta versijām. Domājams, ka Sportcoupe variants saņemšot piecas durvis, savukārt par konkurentiem uzskatīs Audi A5 Sportback un BMW 3. sērijas GT.

Sportcoupe tiks veidots uz pagarinātās riteņu bāzes, kāda tiek izmantota Ķīnas tirgum domāto 3. sērijas spēkratu ražošanā.

Mercedes-Benz dotajā brīdī strādā arī pie C klases kabrioleta, kas tiks apgādāts ar auduma jumtu. Līdzīgi kā Sportcoupe gadījumā, arī šim spēkratam galvenie pretinieki būs atrodami Audi A5 un BMW 3. sērijas rindās.

Starp citām C klases modifikācijām ir jāmin arī īpaši ekonomiskais C300 Bluetec Hybrid un jaudīgā C63 AMG versija, kas saņems četru litru biturbo V8 agregātu. Izstrādes stacijā arī atrodas plug-in tipa benzīna hibrīds.

Attiecībā uz zaļajiem C klases transportlīdzekļiem jāmin, ka C300 Bluetec Hybrid tiks aprīkots ar četrcilindru turbodīzeli, kas, apvienojumā ar elektromotoru, patērēs vien 3,35 litrus uz 100 km, bet plug-in hibrīds ar vienu uzlādes reizi nodrošinās 60 km tālas distances veikšanu.

Tiesa gan, pagaidām nav pieejamas oficiālas bildes par to, kā jaunā C klase izskatīsies, taču vietne Autocar ir izveidojusi iespējamo spēkrata izskatu, par pamatu ņemot iepriekš noplūdušos attēlus un pārējo Mercedes-Benz klana pārstāvju dizainu.

Mercedes-C-class liftback)flat

Saistītās tēmas: mercedes-benz

Izsaki savu viedokli