Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tirgū drīzumā varētu nonākt Xbox 360 „Black” versija ar paplašinātu funkcionalitāti. Jau zināmu laiciņu klīda baumas par to, ka Microsoft gatavo uzlabotu Xbox 360 versiju. Tas viss sākās ar to, ka interneta plašumos parādījās konsoles prototipa bildes ar HDMI izeju, un piemetot klāt Microsoft mājienus par lielāku cieto disku mēs nonākam pie secinājuma, ka Microsoft agrāk vai vēlāk izlaidīs uzlabotu Xbox 360 versiju.

Nesen parādījās ziņas, ka Xbox 360 ne tikai iegūs daudz lielāku cietu disku – 120 GB, bet arī tā korpuss būs pilnībā melns, kā arī konsolei tiks aprīkota ar HDMI izeju. Cena – 479$.

Jau esošie Xbox 360 īpašnieki varēs iegādāties lielāku cieto disku par cenu, kas būs zemāka par 200$, taču konkrēta cena nav zināmi.

Microsoft piedāvā arī HD DVD ārējo iekārtu, taču tā paliks kā atsevišķi nopērkama iekārta un netiks iebūvēta uzlabotajā konsolē. Tā vietā Xbox 360 Black iztiks ar 12x DVD-ROM iekārtu.

Taču Microsoft vēl joprojām nav komentējusi Xbox 360 Black iespējas nonākt tirgū. Kriss Satčels (Chris Satchell), galvenais Microsoft spēļu izstrāžu grupas menedžeris, šī gada sākumā teica : „Mēs vienmēr strādājam pie jauniem prototipiem un tehnoloģijām un vienkārši spēlējamies, lai redzētu, kas interesants sanāks. Es domāju, ka dotajā momentā mums ir plašākā iespējamā konsoles savienojumu komplekts. Ja vēlaties tikt pie HD, mums ir labs risinājums (aut. pieb. – HD DVD ārējais atskaņotājs).”

„Dotajā momentā, viss ko jūs esat redzējuši ir tikai mūsu eksperimenti Redmondā (Microsoft galvenā mītne), nevis reāli produkti, kurus plānojam laist tirgū,” teica Satčels. Grūti spriest kam ticēt, jo šādi noliegumi no Microsoft puses varētu būt tikai mārketinga triks.

Izsaki savu viedokli