Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung ir oficiāli laidis klajā otrās paaudzes Gear viedpulksteņus. Tie nes kompānijas īsajā viedpulksteņu vēsturē negaidītas pārmaiņas, zaudējot gan Galaxy vārdu nosaukumā, gan Android operētājsistēmu.

Samsung Gear 2 ir apgādāts ar 1,63 collu AMOLED displeju, kas nodrošina 320×320 pikseļu izšķirtspēju. Tieši tāds pats ekrāns tika izmantos arī pirmās paaudzes Samsung viedpulkstenī, taču izmaiņas šajā ierīcē ir meklējamas kur citur. Divu kodolu procesora takts frekvence ir palielināta no 800 MHz līdz 1 GHz, turklāt operētājsistēmas funkcijas tagad veic Tizen OS, nevis Android.

02 Gear 2 black 2

Operatīvās atmiņas (512 MB) apjoms palicis nemainīgs, tāpat arī iebūvētās atmiņa apjoms nav mainījies (4 GB), savukārt baterijas ietilpība ir samazināta par 15 mAh, sasniedzot 300 mAh atzīmi. Samsung sola, ka ar vienu uzlādes reizi akumulators nodrošinās no 2 līdz 3 dienu lietošanu aktīvā režīmā, bet pasīvāks lietotājs varēs sasniegt pat 6 dienu darbības laiku ar vienu uzlādes reizi.  Salīdzinot ar pirmo paaudzi, pulkstenis ir saņēmis plašāku sensoru klāstu, ļaujot monitorēt arī pulsu, savukārt savienojumu klāsts papildināts ar IS, nodrošinot savietojamību ar dažādām mājas elektronikas ierīcēm.

Group_Gear 2_Gear 2 Neo

 Ierīces izmēri ir 36,9 x 58,4x 10,0 mm, bet svars sasniedz 68 gramus. Attēlu uzņemšanas funkciju vēl joprojām veiks 2 MP kamera.

03 Gear 2 black 3

Gear 2 Neo, visticamāk, būs ierīces nedaudz lētākā versija, ņemot vērā, ka tā nav apgādāta ar 2 MP kameru un ir par 13 gramiem vieglāka. Pārējā ierīces specifikācija, ja neskaita faktu, ka Neo modifikācija piedāvās nedaudz atšķirīgas krāsu opcijas, ir identiska kā Gear 2 viedpulkstenim.

15 Gear 2 neo orange 1

Jāatzīmē, ka Gear viedpulksteņi ir zaudējuši „Galaxy” vārdu nosaukumā, taču īpaši jāizceļ, ka ierīces ir putekļu un ūdens drošas. Pārdošanā ierīces nonāks aprīlī, taču tagad to cenas nav zināmas.

Group_Gear 2 Neo

Saistītās tēmas: samsungviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli