Aktuāls

MediaTek ir laidis klajā jaunu procesoru. Tas ne tikai apgādāts ar cienījamu jaudu, LTE tīklu atbalstu un citām ekstrām, bet arī nodrošinās iespēju ierakstīt video pat ar 480 kadriem sekundē.

MediaTek MT6795 ir 64 bitu astoņu kodolu procesors, kas nodrošina arī 2K izšķirtspējas displeju atbalstu un ceturtās paaudzes LTE tīklu atbalstu. Procesora takts frekvence sasniedz 2,2 GHz, turklāt izstrādājums atbalsta CorePilot tehnoloģiju, kas nodrošina īpašu ātrdarbību un temperatūras kontroli.

Tiesa, interesantākā procesora piedāvātā opcija ir video ierakstīšana īpaši palēninātā režīmā. Tas spēj ierakstīt 1080p izšķirtspējas video ar 480 kadriem sekundē. Jāatzīmē, ka tikai daži kameru sensori ir spējīgi ierakstīt šādus video, tādēļ testā tika izmantots 20,7 MP izšķirtspējas Sony IMX220 sensors. Atgriežoties pie procesora spējām, jāmin, ka tas spējīgs nodrošināt arī 2160p izšķirtspējas video ierakstīšanu ar 30 kadriem sekundē.

MediaTek norāda, ka jau šā gada beigās būs iespējams iegādāties pirmās mobilās ierīces, kas apgādātas ar MT6795 procesoru.

Saistītās tēmas: mediatek

Izsaki savu viedokli