Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Lattelecom piesaka sevi tehnikas mazumtirdzniecības tirgū – izveido interneta veikalu, uzsāk Apple produkcijas tirdzniecību un atver līdz šim savu lielāko tehnikas veikalu tirdzniecības parkā Alfa. 

“Mazumtirdzniecības segmenta attīstībā šogad plānojam investēt aptuveni trešdaļu miljona eiro, jaunā veikala izveidē vien ieguldot 40 tūkstošus. Lattelecom kā lielākajam televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējam loģisks attīstības solis ir televizoru un datoru tirdzniecība, kas ir būtiskākās preču grupas veikalos,” skaidro Lattelecom komercdirektors Gusts Muzikants.

TP Alfa atklaj lielako Lattelecom tehnikas veikalu

No šīs nedēļas Lattelecom veikalos un www.lattelecomveikals.lv jau pieejama Apple produkcija – portatīvie datori, planšetdatori un viedtālruņi –, tostarp jaunākais viedtālrunis iPhone SE.

Speciālistu konsultācijas un līdz šim plašākais tehnikas piedāvājuma klāsts, tostarp vairāk nekā 50 televizoru modeļi, iecienītāko zīmolu datortehnika, programmatūra, telefoni, tehnikas aksesuāri un izejmateriāli būs pieejami 200 m2 plašajā Lattelecom veikalā t/p Alfa.

Savukārt kopš decembra tehnikas iegāde iespējama arī interneta veikalā www.lattelecomveikals.lv, kur tāpat kā veikalos iespējams noformēt dalīto maksājumu. “Iespēja iegādāties tehniku bez līgumprocentiem un pirmās iemaksas ir ļāvusi iegūt klientu uzmanību un iekarot uzticību,” turpina Gusts Muzikants.

16 Lattelecom veikali šobrīd atvērti Saldū, Limbažos, Ventspilī, Valmierā, Talsos, Rēzeknē, Ogrē, Madonā, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, kā arī vairākās vietās Rīgā.

Izsaki savu viedokli