Aktuāls

Skandalozs datovīruss nozog konfidenciālu cilvēku veselības informāciju Lielbritānijas slimnīcās

Bez kategorijas

Industriālo tehnoloģiju līderis ABB sadarbosies ar Latvijas iesācējuzņēmumu “Adaplab”

Datori, IT, bizness

Interneta plašumos “uzpeldējis” kādas mazpazīstamas, Vācijā bāzētas kompānijas izveidots viedtālrunis, kas lepojas ar visnotaļ interesantu dizainu un jaudīgiem dzelžiem, vienlaikus solot salīdzinoši zemu cenu.

Ierīce izceļas ar visnotaļ elegantu dizainu un drosmīgu formu. Atšķirībā no citiem viedtālruņiem, šķiet, ka šīs ierīces stūri ir “apgriezti”, ļaujot ierīcei iegūt nevis taisnstūra, bet gan daudzstūra formu. Linshof i8 korpuss ir veidots no metālam līdzīga materiāla. Ražotājs gan nav publicējis informāciju, vai ierīce patiešām saņēmusi metāla korpusu.

Vadoties pēc ražotāja mājaslapā publicētās informācijas, i8 viedtālrunis ir apgādāts ar 5 collu SuperAMOLED displeju, kas nodrošina 1920×1080 pikseļu izšķirtspēju. Par ātrdarbību atbild astoņu kodolu 2,1 GHz procesors un to papildina 3 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 80 GB.

15684746059_239e73da36_z

Ierīces aizmugurē ir novietota 13 MP kamera, kas saņēmusi 28 mm F1.8 Sony CMOS sensoru. Viedtālruņa priekšpusē atrodama 8 MP kamera, savukārt enerģijas rezerves nodrošina 3100 mAh akumulators.

Tālrunis saņēmis Bluetooth 4.0, WiFi, LTE (4G) bezvadu tīklu atbalstu un HDMI 1.4, USB pieslēgvietas. Tāpat ierīces lepojas ar GPS un NFC atbalstu. Jāatzīmē, ka izstrādājumu darbina Android 5.0 Lollipop operētājsistēma, ko papildina Linshof izveidota lietotāja saskarne.

Linshof ziņo, ka viedtālrunis debiju piedzīvos nākamā gada pirmajā ceturksnī un tā cena būs 380 ASV dolāri. Nobeigumā jāatzīmē, ka šis varētu būt gan jaunas kompānijas mēģinājums iegūt tehnoloģiju pasaules uzmanību, gan kāda dizainera nerealizējams fantāzijas lidojums.

15844947096_86f22bf131_z

Saistītās tēmas: interesantiviedtālruņi

Izsaki savu viedokli