Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Mazda uzsācis jauno programmu Draugos ar MX-5, kuras mērķis ir sniegt kaut ko īpašu ikoniskā MX-5 rodstera cienītājiem visā Eiropā. Viena no programmas sniegtajām iespējam būs – piedalīties sacīkstēs leģendārajā Mazda Raceway Laguna Seca sacīkšu trasē ASV ar jauno MX-5 sacīkšu automobili.

Programma Draugos ar MX-5 sniegs unikālas priekšrocības un labumus, tostarp ļaus izbaudīt vienreizējus piedzīvojumus, kas iepriecinās gan auto entuziastus, gan tos, kuri interesējas par tādām jomām kā mūzika un māksla. Iespēja piedalīties sacīkstēs būs neatņemama programmas pirmā darbības gada daļa. Mazda jau pašlaik atbalsta MX-5 sacīkšu sērijas visā Eiropā, bet ar programmas Draugos ar MX-5 palīdzību uzņēmums interneta sacīkšu platformā iRacing uzsāks Mazda MX-5 Eiropas kausa čempionātu.

Mazda MX 5

Ievērojot automobiļa Mazda MX-5 principu – būt pieejamam plašai publikai, Barselonas finālbrauciena dalībnieki tiks pieaicināti no nacionālajām autosacīkstēm, MX-5 sacīkstēm iRacing platformā, kā arī izvēlēti no Mazda pasākumos pieejamā sacīkšu simulatora uzvarētājiem. Tos, kuri būs iekļuvuši finālā, pārbaudīs pie Mazda MX-5 Cup sacīkšu automobiļa stūres, un pieci veiksmīgākie braucēji iegūs vietu prestižajā Mazda MX-5 Pasaules kausa finālā Laguna Seca sacīkšu trasē Kalifornijā.

„Programma Draugos ar MX-5 ir lielisks veids, kā Mazda var sniegt kaut ko īpašu jau esošajiem entuziastiem un vienlaikus piesaistīt jaunus atbalstītājus, piedāvājot lieliskas priekšrocības un piedzīvojumus, kas saistīti ne tikai ar auto jomu,” teica Voičehs Halarevičs (Wojciech Halarewicz), Mazda Motor Europe Komunikācijas nodaļas viceprezidents.

Mazda aicina visus MX-5 cienītājus pievienoties programmai un dalīties priekā, kaislē un aizrautībā, ko sniedz zīmols Mazda. Papildus visam pārējam MX-5 cienītāji regulāri saņems informāciju par priekšrocībām un unikāliem piedāvājumiem, kuru klāstu Mazda, draugu programmai attīstoties, arvien paplašinās.

Plašāka informācija par programmu Draugos ar MX-5 pieejama Facebook lapā: Facebook.com/MazdaFriendsofMX5/

Izsaki savu viedokli