Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mazda dotajā brīdī strādā pie Hazumi koncepta, ko pilnā krāšņumā izrādīs nākamnedēļ gaidāmajā Ženēvas auto izstādē. Tiesa, lai nedaudz ieinteresētu auto fanus, ir publiskoti daži attēli un ieskats spēkrata tehniskajā specifikācijā.

Hazumi būs piecdurvju koncepts, kas saņems tradicionāla mazauto proporcijas. Attēlos iespējams redzēt, ka arī šis spēkrats saņems Mazda Kodo dizaina iezīmes, savukārt Mazda pārstāvji norāda, ka spēkrata ražošanas versija daudz neatšķirsies no attēlā redzamās.

mazda hazumi

Spēkrats tiks apgādāts ar jauno SkyActiv-D 1,5 litru dīzelīti. Šis dzinējs ir visnotaļ perspektīvs, pateicoties tā augstajai efektivitātei un zemajiem izmešu apjomiem. Domājams, ka ar šo agregātu tiks apgādāti arī citi kompānijas spēkrati, piemēram, Mazda 2 un MX-5.

Kaut arī Mazda Hazumi izskatās pēc visnotaļ aizraujoša mazauto, nav noslēpums, ka daudz vairāk pasaule gaida nākamās paaudzes MX-5 roadsteru, kas šogad svinēs 25 gadu jubileju. Domājams, ka ražotājs par godu šim notikumam būs sarūpējis ko īpašu.

mazda-hazumi

Saistītās tēmas: mazda

Izsaki savu viedokli