Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Pirms laika Mercedes-Benz paziņoja, ka pārtrauks Maybach spēkratu izstrādi, aizstājot tos ar “augstākā gala” S klases pārstāvjiem. Tagad gan kompānija paziņojusi, ka Maybach nosaukumu tomēr būs iespējams sastapt uz Mercedes spēkratiem.

Maybach nosaukumu turpmāk iegūs vien daži S klases modeļi, kas leposies ar jaudīgāko V12 dzinēju un tiks veidoti uz īpaši garās riteņu bāzes šasijas. Citiem vārdiem sakot, Mercedes-Maybach spēkrati būs paši ekskluzīvākie un dārgākie kompānijas S klases spēkrati.

S-Klasse, S 600 Maybach (X 222) 2014

Sagaidāms, ka Maybach versijas tiks apgādātas ar biturbo 6 litru V12 dzinēju, ko izgatavos kompānijai pietuvinātajā AMG rūpnīcā. Spēkrati tiks veidoti uz jau tā pagarinātā Mercedes-Benz S600L bāzes, taču būs vēl garāki, atvēlot daudz vietas salonā. Interesanti, ka nākamajā gadā varētu debitēt versija ar sešām sēdvietām salonā.

Pārdošanā Mercedes-Maybach spēkrati nonāks nākamajā gadā un to cena būs par aptuveni 10 procentiem augstāka, ja salīdzina ar dārgāko S klases modeli. Rezultātā šie auto maksās teju 200 tūkstošu eiro, kas nav tālu no agrāko Maybach modeļu cenas. Sagaidāms, ka auto galvenie konkurenti būs Bently Flying Spur un Rolls-Royce Ghost.

Mercedes-Maybach (X 222) 2014

Saistītās tēmas: maybachmercedes-benz

Izsaki savu viedokli