Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Pirms laika Mercedes-Benz paziņoja, ka pārtrauks Maybach spēkratu izstrādi, aizstājot tos ar “augstākā gala” S klases pārstāvjiem. Tagad gan kompānija paziņojusi, ka Maybach nosaukumu tomēr būs iespējams sastapt uz Mercedes spēkratiem.

Maybach nosaukumu turpmāk iegūs vien daži S klases modeļi, kas leposies ar jaudīgāko V12 dzinēju un tiks veidoti uz īpaši garās riteņu bāzes šasijas. Citiem vārdiem sakot, Mercedes-Maybach spēkrati būs paši ekskluzīvākie un dārgākie kompānijas S klases spēkrati.

S-Klasse, S 600 Maybach (X 222) 2014

Sagaidāms, ka Maybach versijas tiks apgādātas ar biturbo 6 litru V12 dzinēju, ko izgatavos kompānijai pietuvinātajā AMG rūpnīcā. Spēkrati tiks veidoti uz jau tā pagarinātā Mercedes-Benz S600L bāzes, taču būs vēl garāki, atvēlot daudz vietas salonā. Interesanti, ka nākamajā gadā varētu debitēt versija ar sešām sēdvietām salonā.

Pārdošanā Mercedes-Maybach spēkrati nonāks nākamajā gadā un to cena būs par aptuveni 10 procentiem augstāka, ja salīdzina ar dārgāko S klases modeli. Rezultātā šie auto maksās teju 200 tūkstošu eiro, kas nav tālu no agrāko Maybach modeļu cenas. Sagaidāms, ka auto galvenie konkurenti būs Bently Flying Spur un Rolls-Royce Ghost.

Mercedes-Maybach (X 222) 2014

Saistītās tēmas: maybachmercedes-benz

Izsaki savu viedokli