Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ar elektrodzinējiem aprīkoto automašīnu ražotājs ”Tesla” instensīvi izstrādā un pilnveido spēkratu sistēmu. Uzņēmuma galva Īlons Masks atklājis, ka ”Tesla” mašīnu īpašnieki drīzumā var gaidīt lielas izmaiņas un jauninājumus kopējā sistēmā.

Masks par šīm lietām nav kautrējies runāt ”Twitter”, kur, kā ierasts, draudzīgi atbildējis uz interesentu jautājumiem. ”Tesla” vadītājs pavēstīja, ka uzņēmums gatavo mākoņu tipa servisu, kur uzglabāsies šoferiem noderīga informācija.

Respektīvi, automašīna mākoņservisā saglabās šofera iestatītos režīmus, piemēram, kā tiek noregulēta stūre, sēdekļi un spoguļi. Tādējādi jebkurš ”Tesla” šoferis varēs iesēsties jebkurā citā ”Tesla” mašīnā, ielogoties savā profilā un tā automātiski iestatīs šofera pēdējos saglabātos režīmus.

Šāda funkcija lieti noderētu ģimenēm, kas dala vienu spēkratu. Katrs lietotājs varētu ielādēt savus iestatījumus un tos iestatītu dators, atvieglojot dzīvi šoferim. Tāpat vēl viens noderīgs sīkums, ko drīzumā varētu saņemt ”Tesla” īpašnieki, ir automātiska lūkas aizvēršanās, kad mašīna sajūt lietu.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: elektroautotesla

Izsaki savu viedokli