Aktuāls

Maserati Frankfurtes auto izstādē prezentēs jauno GranCabrio, kas ir kupejas GranTurismo kabrioleta versija. Ja iepriekšējais itāļu kabriolets Spyder bija apveltīts vien ar divām sēdvietām, tad jaunais modelis var lepoties ar pilnām četrām sēdvietam.

Tā kā GranCabrio bāzi veido saīsināta Quattroporte platforma, tad virsbūves apmēri sasniedz 4,88 metrus garumā un 1,85 metrus platumā. Pieticīgs gan šoreiz bagāžas nodalījums – pasažieriem pieejami vien 173 litri.

Atšķirībā no vairākiem konkurentiem kā, piemēram, Ferrari California Maserati palicis uzticīgs auduma jumtam, kas ar vienas pogas spiedienu paceļas un nolaižas. Par braukšanas komfortu gādās adaptīvie amortizatori, savukārt papildus drošībai standarta aprīkojumā iekļauti ABS, ESP un pretspolēšanas sistēma.

Zem garā dzinēja pārsega tiks uzstādīts no GranTurismo S modifikācijas pazīstamais 4,7-litru V8 ar 440 zirgspēkiem un 490 Nm., līdz ar to no vietas līdz simtam gandrīz divas tonnas smagais kabriolets spēs paātrināties 5,4 sekundēs, bet maksimālais ātrums sasniegs 283 km/h. Par jaudas nogādāšanu līdz asfaltam gādās sešu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un reduktors ar bloķējošo elementu. Tirdzniecībā GranCabrio solās nonākt nākamā gada pavasarī.

Izsaki savu viedokli