Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaspersky Lab informē, ka izlaists atjauninājums bezmaksas programmatūrai Kaspersky Mobile Security Lite, kas paredzēta operētājsistēmas Android pārvaldīto ierīču pamataizsardzībai. Risinājums tika ieviests 2011. gada beigās, lai ar «pretzagļa», zvanu un īsziņu filtrēšanas funkciju nodrošinātu pamata aizsardzības līmeni. Kaspersky Mobile Security Lite atjauninājumā ir iekļauta mākoņantivīrusu funkcija «Anti-Virus Lite».

Pašlaik operētājsistēmai Android domāto kaitīgo programmatūru skaits pieaug ārkārtīgi strauji. Šīs platformas popularitāte un atvērtība, kā arī relatīvi vienkāršā tai paredzēto programmatūru izstrāde un izplatīšana ir izraisījusi daudzu kaitīgo programmatūru parādīšanos ar tam sekojošo Android pārvaldīto ierīču inficēšanu. Tās kaitnieku daudzums jau veido aptuveni 60% no visām kaitīgajām programmatūrām, kas izstrādātas mobilajām ierīcēm.

Kaspersky Mobile Security Lite sastāvā iekļautā funkcija «Anti-Virus Lite» ļauj pēc pieprasījuma pārbaudīt lejupielādējamās programmas, izmantojot tehnoloģiju «Pārbaude mākonī». Lai nodrošinātu ātru reakciju uz jaunajiem apdraudējumiem, šī tehnoloģija izmanto tīklu Kaspersky Security Network (KSN). Kaspersky Mobile Security Lite lietotājiem ir ieteicams pārbaudīt visas instalējamās programmatūras ar funkciju «Anti-Virus Lite», lai tādējādi panāktu augstu ierīces drošības līmeni.

Mobilo ierīču visaptverošai aizsardzībai Kaspersky Lab piedāvā risinājuma maksas versiju Kaspersky Mobile Security. Šis risinājums satur plašāku iespēju klāstu nevēlamu zvanu un ziņu bloķēšanai, attālinātai viedtālruņa vadībai tā nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā, konfidenciālās informācijas slēpšanai no ziņkārīgo acīm un aizsardzībai pret kaitīgajām programmatūrām. Piemēram, pilnfunkciju antivīrusu modulis automātiski pārbauda visas jaunās lietojumprogrammas, bloķējot atklātās kaitīgās programmatūras. Pāreja uz Kaspersky Mobile Security ir iespējama tieši no izstrādājuma bezmaksas versijas lietotāja saskarnes. Turklāt visi lietojumprogrammas iestatījumi saglabāsies bez izmaiņām.

«Mēs esam pārliecināti, ka lietotājam visvairāk nepieciešamo aizsardzības funkciju, piemēram, «Anti-Virus Lite», «pretzagļa», zvanu un ziņu filtrēšanas, apvienojums ļauj uzskatīt Kaspersky Mobile Security Lite par optimālo bezmaksas aizsardzības programmatūru mobilajām ierīcēm,» sacīja Kaspersky Lab mobilo rīku izstrādes vecākais vadītājs Viktors Dronovs. Kaspersky Mobile Security Lite atjauninājums un tā maksas versija ir pieejami lietojumprogrammu veikalā Android Market.

Saistītās tēmas: Drošībakaspersky

Izsaki savu viedokli