Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika jau rakstījām, ka tagad M79 datorsalonos līzingā preci var iegādāties visi Latvijas iedzīvotāji, ne tikai rīdzinieki, taču toreiz daudzi izteica neapmierinātību ar grūto līzinga noformēšanas procesu, jo, lai ārpus Rīgas dzīvojošie (kuri preci iegādājās m79.lv, nevis M79 veikalos) bija spiesti iet uz tuvāko Inserviss group biroju, lai noformētu līzingu. Tagad arī citās Latvijas pilsētās dzīvojošie līzingu var noformēt neizejot no mājas…
Tas ir iespējams pateicoties tam, ka nesen ir panākta vienošanās ar Hansa Līzingu par līzinga noformēšanu ārpus Rīgas dzīvojošajiem. Tomēr jāatgādina, ka, izvēloties Inserviss group pakalpojumus, līzings ir jānoformē tuvākajā Inserviss group birojā.

Hansa Līzings kredīta noformēšanas un preces saņemšanas process noris šādi:

1. Klients veic pasūtījumu internetā.

2. M79 klientu apkalpošanas menedžeris atzvana klientam un saskaņo ar viņu visas detaļas, kas nepieciešamas līzinga noformēšanai

3. Tālāk notiek pasūtījuma apstrāde:
Tā kā maksājuma veids ir līzings, tad M79 menedžeris noformē līzinga līgumus, un, pēc pirmās iemaksas saņemšanas, prece nekavējoties tiek izsūtīta klientam.

4. Notiek preču izsūtīšana.

5. Kurjers pircējam nogādā preci, klients paraksta līzinga līgumu (viens eksemplārs paliek klientam), iedod kurjeram savas pases kopiju un saņem preci.

Preču piegāde no M79 datorsaloniem ir viena no izdevīgākajām Latvijā, neatkarīgi no preču skaita un svara, piegāde maksā vien 2,99 Ls (izņemot skaļruņus, UPS, televizorus un citus izmēros lielus priekšmetus, kuru piegāde maksā 3.99 Ls, kā arī datorus, kuru piegāde klientam izmaksās 5,99 Ls).

Saistītais raksts: Turpmāk datorsalonos M79 preces līzingā iegādāties varēs arī ārpus Rīgas dzīvojošie

Izsaki savu viedokli