Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BOOT.Lv redakcijas rokās ir nonācis atjauninātais M79 komplektētais S5 Ultra galda dators, kurš ir aprīkots ar mūsdienīgām un jaudīgām komponentēm, taču nopērkams par daudz pieņemamāku cenu – 399 latiem.

[bootgallery]

Dators ir aprīkots ar AMD Phenom II X4 procesoru, kura takts frekvence ir 3.4 gigaherci, DDR3 operatīvās atmiņas apjoms sastāda četrus gigabaitus. Kā grafiskā karte tiek izmantota Gigabyte GTX460, kurai ir viena gigabaita atmiņa. Šoreiz neaprobežosimies ar plašiem tehnisko parametru aprakstiem, bet gan reāli testēsim datora veiktspēju dažādās spēlēs.

Cietā diska apjoms ir 640 gigabaiti, kas būs pietiekami gan jaunajām, apjomīgajām datorspēlēm, gan arī filmai, mūzikai un citiem failiem, protams, ja ar 640 gigabaitiem tomēr šķiet par maz, tad iespējams pievienot papildus cieto disku.

Viens no kvalitatīva, stabila un ilgmūžīga datora pamatiem ir uzticams barošanas bloks, tieši tapēc M79 S5 Ultra ir aprīkots ar 460 vatu Cooler Master Extreme barošanas bloku, kurš nodrošinās stabilu un vienmērīgu strāvu datora komponentēm, tādējādi paildzinot to mūžu.

Visas iepriekšminētās datora daļas ietērptas elegantā, melnā Xigmatek Asgard korpusā, pateicoties kura konstrukcijai, cietos diskus un PCI paplašinājumu kartes varam nomainīt bez instrumentiem – viss tiek piestiprināts ar plastmasas klipšiem. Korpusa priekša ir veidota no metāla restes, kas nodrošina labu gaisa apmaiņu, restei priekšā novietots materiāls, kas neļauj putekļiem iekļūt korpusā. Tāpat arī korpusā izvietoti divi papildus dzesētāji.

Lai noteiktu M79 S5 Ultra veiktspēju, izmantojām dažādas populāras datorspēles, kā arī 3D Mark 06 un Windows iebūvēto aplikāciju.

Visas spēles testētas ar izšķirtspēju 1680 x 1050 pikseļi un ar maksimālajiem attēla kvalitātes iestatījumiem. FPS ( frames per second ) mērīts ar Fraps.

Spēle Avatar bez jebkādām aizķeršanām darbojās ar aptuveni 80 kadriem sekundē, saspringtākajos brīžos rādītājs nokritās līdz 70 kadriem, savukārt maksimālais rādītājs bija 120 kadri sekundē.

Aliens VS Predators vidējais FPS sastādīja 60, augstākais 115, savukārt zemākais 35 kadrus sekundē.

Mass Effect 2 ar ieslēgtu vertikālo sinhronizāciju stabili darbojas ar 60 kadriem sekundē, diemžēl, izslēgt šo sinhronizāciju mums neizdevās.

Visbeidzot, Call Of Duty: Black Ops vidējais FPS rādītājs bija 50 kadri sekundē, mazākais 30, savukārt, lielākais 90.

3D Mark o6 un Windows 7 aplikācijas novērtējumus varat aplūkot galerijā.

Verdikts: M79 S5 Ultra būs lielisks budžeta risinājums datorspēļu entuziastam, kā redzams dators bez problēmām spēja darbināt visas iepriekšminētās spēles uz visaugstākajiem iestatījumiem, tāpat arī Windows 7 datoru novērtē ļoti labi, pateicoties pārdomātajai komponenšu izvēlei. M79 S5 Ultra ir pieejams M79 datorsalonā par 399 latiem.

Spied šeit, lai pasūtītu M79 S5 Ultra datoru, vai iegūtu plašāku informāciju

Saistītās tēmas: datorsm79spēles

Izsaki savu viedokli