Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

M79 G sērijas datorspēļu un multimediju datori ir kļuvuši ļoti populāri BOOT.Lv lasītāju vidū. Kopš tika pārdots pēdējais iepriekšējās paaudzes – G750 modelis, portāla redakcija un M79 pārstāvji ir saņēmuši ļoti daudz jautājumu par to, kad varētu būt gaidāma nākošais G sērijas modelis.
Ar prieku varam paziņot, ka šovakar pirmais G1000 sērijas dators ir ieradies BOOT.Lv redakcijā un tiek sākta tā testēšana. Tuvāko dienu laiku tiks piedāvāts arī šī mazcenas un lieljaudas datorspēļu un multimediju datora video apskats.

Mazliet par pašu datoru.

Pilnu specifikāciju šobrīd nosaukt atturēsimies, lai saglabātu nelielu intrigu, tomēr varu paziņot, ka M79 ir uzklausījis lietotāju vēlmes un šim modelim uzstādījis jaudīgu Intel Core 2 Duo procesoru, ierastā AMD Athlon X2 vietā. Tāpat ir uzstādīta arī iespējām bagātāka mātesplate.

Ne G500, nedz G750 sērijas datori nebija sevišķi skaļi, tomēr G1000 būs vēl klusāks, pateicoties ATI Radeon 4000. sērijas grafiskajai kartei ar klusu un efektīvu Zalman dzesētāju. Pateicoties visiem šiem jauninājumiem, būtiski pieaugs datora jauda, tomēr tas mazliet ietekmēs tā cenu – ierasto 299Ls vietā šis dators maksās 349Ls, taču šī cena vienalga būs neatbilstoši zema uz datora iespēju fona.

Vairāk par M79 jauno G1000 datorspēļu un multimediju datoru varēsiet uzzināt tuvāko dienu laikā, tepat BOOT.LV.

Izsaki savu viedokli