Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sākot no 28. aprīļa M79 datorsalonā notiks mēnesi ilga akcija, kuras ietvaros katram klientam, kurš ar priekšapmaksu iegādāsies jaunu klēpjdatoru, tiks nodrošināta bezmaksas piegāde visā Latvijas teritorijā.
Nav noslēpums, ka M79 datorsalonā ir vienas no zemākajām datortehnikas cenām Latvijā, un klientiem šajā uzņēmumā tiek nodrošināts kvalitatīvs serviss, tādēļ šī akcija tehnoloģiju cienītājiem ir īsta medusmaize.

Tagad jums ir iespēja iegādāties jaunu klēpjdatoru par ļoti pievilcīgu cenu un kā papildus bonusu vēl saņemt produkta bezmaksas piegādi uz mājām. Tātad, ja jūs plānojat iegādāties jaunu portatīvo datoru, tad šis ir ļoti atbilstošs moments pirkuma veikšanai.

Atgādinām, ka akcija attiecas uz tiem klēpjdatoru pirkumiem, kuriem ir veikta priekšapmaksa un akcija ir spēkā visā Latvijas teritorijā. Tātad nav starpības vai jūs dzīvojat Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Rīgā vai vēl kādā citā pilsētā vai ciematā – jums atliek vien ar priekšapaksu iegādāties klēpjdatoru un tas bez maksas tiks nogādāts pie jums. Akcija būs spēkā līdz 31. maijam.

Izsaki savu viedokli