Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gan NVIDIA, gan ATI jau labu laiku piedāvā tehnoloģijas (attiecīgi SLi un Crossfire), kas ļauj vienlaicīgil lietot divas vai vairākas videokartes, tomēr šīs tehnoloģijas neļāva vienlaicīgi lietot dažādu izstrādātāju videokartes. Tagad kompānija Lucid ir turējusi iepriekš doto solījumu un prezentējusi HYDRA 200 mikroshēmojumu, kas ļaus vienlaicīgi lietot kaut vai ATI Radeon HD5870 un NVIDIA GeForce GTX 295 videokartes, un piedevām darīt to ļoti efektīvi, pilnībā realizējot abu videokaršu jaudu. Protams, augstāk minētās videokartes ir tikai piemērs, kas lieliski raksturo Lucid HYDRA 200 paralēlo grafikas karšu mikroshēmojuma plašās iespējas – lietotājs varēs vienlaicīgi lietot teju jebkuras divas videokartes, izmantojot to jaudu gandrīz simtprocentīgi.

Turklāt, ja datora mātesplatē būs iebūvēts šis mikroshēmojums (Lucid HYDRA 200 varēs lietot arī ar palašinājuma kartes starpniecību), tad jums vairs nebūs nepieciešami speciāli tiltiņi vai kabeļi, lai abas videokartes savienotu, jo visu darbu paveiks pati mikroshēma.

MSI jau ir kļuvis par pirmo ražotāju, kas šo mikroshēmojumu ir integrējis mātesplatē – MSI demonstrēja Big Bang geimeru mātesplati, kam ir iebūvēts Lucid HYDRA 200 mikroshēmojums un trīs PCIe ligzdas.

Vēl nav zināms cik dārgs šis risinājums būs, taču viena lieta ir skaidra – lai pilnvērtīgi izmantotu Lucid HYDRA 200 sniegtās iespējas, jūsu datoram būs nepieciešams jaudīgs barošanas bloks.

Izsaki savu viedokli