Aktuāls

Ženēvā prezentēs pirmo sērijas lidojošo automašīnu

Auto, Moto

Latvijas Universitātes Fonds sadarbībā ar uzņēmumiem Exigen Services Latvia un Accenture Latvija izsludina stipendiju konkursu labākajiem Latvijas akreditētajās augstskolās izstrādātajiem datorikas (informātikas) studentu bakalaura un maģistra darbiem, kuri izstrādāti 2014. gadā. Darbu iesniegšana konkursam sāksies 2. jūnijā un ilgs līdz 4. jūlijam.

Kā norāda Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts, talantīgu un radošu jauno IT speciālistu atbalsts ir viena no uzņēmuma prioritātēm: „Nozare ir tik spēcīga, cik spēcīgi ir tajā strādājošie. Tāpēc Exigen Services Latvia ir gandarīts sniegt savu ieguldījumu, novērtējot daudzsološāko studentu izstrādātās idejas, kas nākotnē var kļūt par pamatu nozīmīgiem nozares sasniegumiem.”

„Accenture Latvija ir svarīgi atbalstīt un iesaistīties aktivitātēs, kas saistītas ar jauniešu zināšanu un profesionālo iemaņu izaugsmi. Arī šoreiz esam priecīgi atbalstīt mērķtiecīgus studentus, kuri apzinās savus nospraustos mērķus un ar savu darbu un attieksmi pierāda, ka ir gatavi profesionāliem izaicinājumiem”, atzīst Maksims Jegorovs, Accenture Latvija vadītājs.

Konkurss norisinās divās kārtās: pirmajā kārtā katra augstskola veic iekšēju izvērtēšanu un atlasa 1-3 labākos bakalaura un/vai 1-3 labākos maģistra darbus un iesūta šos darbus konkursam. Konkursa otrajā kārtā visus iesūtītos darbus izvērtēs konkursa komisija, kuras sastāvā ir Exigen Services Latvia un Accenture Latvija pārstāvji.

Konkursā var piedalīties ikviena Latvijā akreditēta augstākās izglītības institūcija, kas pēc saviem ieskatiem var iesniegt konkursam augstskolā izstrādātos 1, 2 vai 3 labākos bakalaura un/vai 1, 2 vai 3 labākos maģistra darbus. Darbiem jābūt izstrādātiem 2013./2014. akadēmiskajā gadā.

Trīs labāko bakalaura un trīs labāko maģistru darbu autori un šo darbu vadītāji saņems stipendijas. Kopējais stipendiju fonds ir 7600 eiro. Labākā maģistra darba autors iegūs vienreizēju stipendiju 1000 eiro apmērā, savukārt labākā bakalaura darba autors – 800 eiro stipendiju. Otrā labākā maģistra darba autors iegūs stipendiju 850 eiro apmērā, bet otrā labākā bakalaura darba autoram tiks piešķirta stipendija 650 eiro apmērā. Trešās vietas ieguvējs maģistra darbu kategorijā saņems 750 eiro, bakalaura darbu kategorijā – stipendiju 550 eiro apmērā. Labāko darbu vadītāji iegūs vienreizēju stipendiju 500 eiro apmērā.

Konkursa rezultātu izziņošana un laureātu apbalvošana notiks 2014. gada septembrī.

Stipendiju_konkurss_IT

Izsaki savu viedokli