Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Grūti būtu atrast tādu cilvēku, kam mūsdienās nav mobilā tālruņa. Mūsdienās tas ir viens no visizplatītākajiem sakaru līdzekļiem. Jau sen ir pagājis laiks, kad aparāts tika izmantots tikai kā sakaru līdzeklis. Mūsdienās liela daļa mobilo tālruņu ir aprīkoti ar mp3 atskaņotājiem, fotokamerām un pat globālās pozicionēšanas sistēmu ( GPS ). Patērētāju prasības nemitīgi aug, tapēc tiek piedāvāti modernāki, mūsdienīgāki un ērtāki mobilie tālruņi. Somu mobilo tālruņu gigants Nokia sadarbībā ar Kembridžas universitāti radījis jauno koncepttālruni Nokia Morph. Jaunajā projektā tiek izmantota nanotehnoloģija.


Nokia Morph mobilais tālrunis

Pateicoties jaunajai tehnoloģijai mobilais tālrunis ir lokans, lietotājs to var sarullēt un nēsāt kā aproci. Aparātam ir caurspīdīgs displejs, kura forma var tikt mainītā pēc lietotāja vajadzībām. Pat telefona mikroshēmas un visa pārējā iekšējā tehnika būs lokana un caurspīdīga, tātad telefonu varēs staipīt un locīt pēc sirds patikas. Jāpiebilst, ka telefons spēs pats sevi attīrīt.

Piedāvājam mūsu lasītājiem noskatīties video ar tālruņa prezentāciju:


Pagaidām nav pieejama sīkāka informācija par aparāta tehniskajiem parametriem un nav arī ziņu kad tiks sākta šī tālruņa ražošana un tirdzniecība, taču, visticamāk, Nokia nekavēsies ar lokanā tālruņa tirdzniecības uzsākšanu, jo tas varētu būt ļoti pieprasīts.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli