Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika BOOT.Lv redakcijas rokās nonāca Logitech Rechargeable Speaker S715i pārnēsājamais skaļrunis, kurš aprīkots ar dokstaciju Apple iPod mūzikas atskaņotājiem kā arī iPhone mobilajiem tālruņiem. Pēc vairāk kā nedēļu ilgas testēšanas, piedāvājam šī Logitech produkta apskatu!

Komplektācijā iekļauts pats skaļrunis, lādētājs, kā arī vadības pults un auduma somiņa pārnēsāšanai.

[bootgallery]

Logitech Rechargeable Speaker S715i ir aprīkots ar iebūvētu akumulatoru, ar vienu uzlādes reizi tiek solīta līdz pat astoņu stundu nepārtraukta darbība, pie diezgan liela skaļuma līmeņa mums izdevās sasniegt sešas ar pusi stundas, kas arī nav nemaz tik slikts rādītājs. Tāpat arī skaļruni varam lietot pieslēgtu pie lādētāja, šādā gadījumā tiks lādēts gan iebūvētais akumulators, gan arī pievienotais Apple iPod vai iPhone.

Ar kompaktās pults palīdzību iespējams skaļruni ieslēgt vai izslēgt, regulēt skaļuma līmeni, kā arī iestatīt dziesmu atkārtošanu un jauktu secību. Pults darbojas aptuveni 10 metru attālumā no skaļruņa.

Uz Logitech Rechargeable Speaker S715i korpusa novietoti vien ieslēgšanas, izslēgšanas, kā arī skaļuma regulācijas taustiņi, pārējās darbības varam veikt ar dokstacijā pieslēgto Apple gadžetu. Jāņem vērā, ka ierīces aizmugurē ir novietota standarta 3.5 milimetru audio pieslēgvieta, līdz ar to, lai izmantotu Logitech Rechargeable Speaker S715i, nav obligāti jābūt Apple iPhone vai iPod īpašniekam.

Nedaudz neērts šķiet skaļruņa augšpusē novietotais doks, iPhone vai iPod netiek nekādi nostiprināts, turklāt, lai izvairītos no izlaušanas, pats Universal Dock Connector ir kustināms, tā kā pietiek nedaudz aizķert pievienoto ierīci un pēc brīža tā jau būs uz zemes, galda vai pludmales smiltīs. Tiesa, ja būsim uzmanīgi pret savu tehniku, tad šādas problēmas neradīsies. Pats skaļrunis balstās uz aizmugurē novietotas, atlokāmas kājiņas.

Par Logitech Rechargeable Speaker S715i skanējumu varu teikt tikai visu to labāko, ar šo skaļruni pilnībā pietiks, lai pieskandinātu lielu istabu un ne tikai. Pie maksimālā skaļuma līmeņa nav novērojami pilnīgi nekādi traucējumu, skaidras un dzidras ir gan zemās, gan arī augstās frekvences. Pēc pirmajiem iespaidiem šķiet, ka Logitech lolojums skanējuma kvalitātes ziņā pārsit daudzas lielākas akustikas. Patīkami, ka vienlīdz labi tiek pieskaņota visa telpa.

Verdikts: Logitech Rechargeable Speaker S715i ir lielisks papildinājums Apple iPhone vai iPod gadžetiem, punktu uz “i” varētu pielikt kārtīgs doka stiprinājums, taču jebkurā gadījumā par šo Logitech lolojumu varam teikt labus vārdus. Daudziem varētu patikt salīdzinoši kompaktais izmērs, kas skaļruni padara par viegli pārnēsājamu. Iespējams, ka arī es pats apsvērtu skaļruņa iegādi, taču attur tā lielā cena – aptuveni 120 lati, cerams, ka ar laiku tā tiks samazināta!

Saistītās tēmas: appleiphoneipodlogitechskaļruņi

Izsaki savu viedokli