Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Logitech ir prezentējusi jaunu stūri, kas ir aprīkota ar sešpakāpju ātrumkārbu un trim pedāļiem – G27. Atšķirībā no G25 modeļa, G27 stūrei būs vairāk papildfunkciju pogu un LED diodes, kas kalpos kā tahometrs, norādot kurā brīdī ir nepieciešams pārslēgt ātrumus.

Gan pati stūre, gan visi trīs pedāļi ir ražoti no nerūsējoša tērauda, turklāt stūre ir pārklāta ar īstu ādu. Uz stūres, kuras diametrs ir 28 centimetri, tagad ir izvietotas 6 papildfunkciju pogas, bet virs stūres atrodas jau pieminētās LED diodes. Aiz stūres, līdzīgi kā G25 modelim, atrodas lāpstiņas ar kurām var ļoti ērti pārslēgt ātrumus, un arī sešpakāpju ātrumkārbu ir iespējams lietot sekvenciālā režīmā. Protams, šai stūrei būs arī force feedback pretestības sistēma, kuru darbinās divi motori..

Logitech G27 stūre būs savietojama ar Sony PlayStation 2 un PlayStation 3 spēļu konsolēm, kā arī datoriem, kuros būs uzstādīta Windows XP vai Windows Vista operētājsistēma (to, protams, varēs lietot arī Windows 7 lietotāji). Veikalu plauktos Logitech G27 nonāks septembrī, un šī produkta cena būs 299,99 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli