Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jūs esat 21. gadsimta mūzikas mīļotājs, bet jūs mūziku klausāties kā 20. gadsimtā? Lai palīdzētu jums sekot līdzi laikam, uzņēmums Logitech šodien paziņoja par bezvadu tīkla mūzikas atskaņotājiem Logitech Squeezebox Radio un Logitech Squeezebox Touch. Abi Logitech Squeezebox bezvadu tīkla mūzikas atskaņotāji nodrošina vienkāršu un intuitīvu piekļuvi plašas izvēles mūzikas klāstam – bezmaksas interneta radiostacijām, jūsu cipariskās mūzikas kolekcijai un mūzikas abonēšanas pakalpojumiem.
“Cipariskā mūzika un internets ir būtiski mainījis veidu, kā mēs uzzinām par sev tīkamu mūziku, kā arī to, kā mēs to klausāmies,” atzīst Logitech Straumējamās multivides nodaļas izstrādājumu mārketinga direktors Sems Fengs (Sam Feng). “Pašlaik miljoniem cilvēku, izmantojot iTunes, lejupielādē mūziku, klausās interneta radiostacijas un izmanto mūzikas abonēšanas pakalpojumus. Mūsu jaunākie bezvadu mūzikas atskaņotāji Logitech Squeezebox ļauj to visu apvienot. Vienkārši pieslēdziet tos un jau uzreiz varēsiet iepazīt un klausīties mūziku no visas pasaules.”


Logitech Squeezebox Radio

Logitech Squeezebox Radio – mazs, bet ar jaudīgu skaņu

Internets ir mainījis visu, arī radio. Ar atskaņotāju Logitech Squeezebox Radio jūs iegūstat vienkāršu, tradicionālu radio ar interneta sniegtajām priekšrocībām, lai mūziku varētu klausīties jebkurā vietā. Atšķirībā no sarežģītām bezvadu tīkla mūzikas sistēmām atskaņotāja Squeezebox Radio iestatīšana ir vienkārša. Pievienojiet to elektrībai, ieslēdziet un izveidojiet savienojumu ar mājas tīklu. Un kā pēc burvja mājiena varēsiet piekļūt visai mūzikas pasaulei — interneta radio, savai mūzikas kolekcijai, ieskaitot arī iTunes Plus lejupielādes bez DRM, un abonētajiem pakalpojumiem, piemēram, Last.fm, Napster un Deezer. Atskaņotāja Squeezebox Radio krāsu ekrānā iespējams redzēt albuma vāciņu un informāciju par dziesmu un staciju, kā arī vizualizācijas un daudz ko citu.

Sešas sākotnēji iestatītas pogas, kas izvietotas ekrāna sānos, ļauj ar vienu pieskārienu vadīt atskaņotāju Squeezebox Radio un klausīties iecienītākās dziesmas, interneta radiostacijas vai atskaņojumu sarakstus. Atskaņotājā Logitech Squeezebox Radio ir automātiska spilgtuma pielāgošana un iebūvēts modinātājpulkstenis, tādēļ atskaņotājs būs ļoti piemērots guļamistabai. Ja vēlaties netraucēti klausīties mūziku, 3,5 mm pieslēgvietai var pievienot austiņas.


Logitech Squeezebox Touch

Atskaņotāja Squeezebox Radio izmēri – 13 x 22 x 8,5 cm — ir piemēroti, lai to novietotu dzīvojamā istabā, virtuvē, guļamistabā vai pat iekšpagalmā. Atskaņotājs Squeezebox Radio nodrošina skaidru skaņu ar minimāliem izkropļojumiem, pat neskatoties uz tā nelielajiem izmēriem. Turklāt, pateicoties ¾ collas augstas izšķirtspējas kupolveidīgajai augsto frekvenču galviņai un 3 collu jaudīgajai zemo frekvenču galviņai, nav vajadzīgi papildu skaļruņi.

Squeezebox Radio darbojas arī ar uzlādējamām baterijām (nopērkamas atsevišķi). Ar baterijām Squeezebox Radio var klausīties līdz pat sešām stundām, un tās uzlādējas automātiski, tiklīdz atskaņotājs pieslēgts elektrībai.

Logitech Squeezebox Touch – krāsu skārienekrāns ļauj vadīt mūzikas klausīšanos ar pieskārieniem

Atklājiet jaunu mūziku un atskaņojiet to esošajā stereosistēmā, izmantojot bezvadu tīkla atskaņotāju Logitech Squeezebox Touch. Tam ir pārsteidzoši liels 4,3 collu krāsu skārienekrāns, kurā var viegli atlasīt atskaņojamo mūziku, kā arī aplūkot albumu vāciņus. Kvalitatīvākai skaņai atskaņotājs Squeezebox Touch atbalsta izvērses frekvenci līdz 24 bitiem pie 96 kHz, nodrošinot bagātīgu skaņu ar niecīgiem izkropļojumiem. Vienkārši pievienojiet atskaņotāju Squeezebox Touch esošajiem skaļruņiem un izveidojiet savienojumu ar mājas tīklu. Atskaņotāja Squeezebox Touch aizmugurē ir izvietota USB pieslēgvieta un SD zibatmiņas kartes ligzda. Tās nodrošina iespēju piekļūt mūzikai un fotoattēliem, kas tiek glabāti zibatmiņas diskos un kartēs.


Logitech Squeezebox Touch

Moderna saskarne, Facebook lietotne un vietnes Flickr atbalsts

Intuitīvā atskaņotāju Squeezebox saskarne ir īpaši izstrādāta, domājot par lietošanas ātrumu un uzticamību. Atskaņotāju Squeezebox Radio un Squeezebox Touch krāsu ekrānos var ātri atrast iecienītākās radiostacijas, atskaņojumu sarakstus vai mūzikas pakalpojumus, kā arī pievienot jaunas lietotnes, ar kurām uzlabot mūzikas klausīšanos.

Ja esat iecienījis Facebook, varat koplietot mūzikas ieteikumus, kā arī pārbaudīt draugu statusu, ieteikumus un pilnkrāsu fotoattēlus tieši jaunā atskaņotāja Squeezebox ekrānā. Abi jaunie bezvadu tīkla atskaņotāji Squeezebox atbalsta arī fotoattēlu slaidrādes no iecienītās attēlu koplietošanas vietnes Flickr.

Squeezebox atskaņotāji

Abus atskaņotājus, Logitech Squeezebox Radio un Logitech Squeezebox Touch, var viegli integrēt esošajā mājas bezvadu Wi-Fi vai vadu Ethernet tīklā, kā arī ar citiem Squeezebox izstrādājumiem: godalgoto bezvadu atskaņotāju Logitech Squeezebox Boom, Logitech Squeezebox Duet un audiofilu iecienītāko izvēli — bezvadu atskaņotāju Logitech Transporter.

Visi Squeezebox izstrādājumi ir saderīgi, tādēļ sistēmas paplašināšana ir vienkārša. Pievienojiet jebkurā istabā papildu Squeezebox multivides atskaņotājus un pēc tam klausieties to pašu mūziku visā mājā. Šī iespēja lieliski noderēs mājas ballītēm. Iespējams arī katrā istabā baudīt atšķirīgu mūziku.


Logitech Squeezebox Touch

Cena un pieejamība

Mūzikas atskaņotājs Logitech Squeezebox Radio būs nopērkams jau septembra sākumā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 299 eiro. Savukārt bezvadu tīkla mūzikas atskaņotājs Logitech Squeezebox Touch būs nopērkams novembra sākumā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 179 eiro. Piederumu komplekts Logitech Squeezebox Radio Accessory Pack (ar baterijām un infrasarkano staru savienojuma tālvadības pulti) būs nopērkams no septembra sākumā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 49 eiro.

Saistītie raksti:

BOOT.Lv video apskats: Logitech Squeezebox Boom bezvadu mūzikas straumēšanas sistēma ar skaļruņiem
BOOT.Lv video apskats: Logitech Squeezebox Duet bezvadu mūzikas straumēšanas sistēma
BOOT.Lv video apskats: Logitech Squeezebox bezvadu mūzikas sistēma

Izsaki savu viedokli