Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Spēļu izstrādātāju konferencē (GDC) uzņēmums Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) — pasaulē vadošais spēļu stūru izstrādātājs — piedāvā jauno ātrumsacīkšu stūri Logitech® Driving Force™ GT, kas ir oficiālā spēles Gran Turismo™ stūre. Tā aprīkota ar efektīvu un spēcīgu reakciju, piedziņas un amortizatoru iestatīšanas iespējām. Skalu bremžu slīpuma vadību braukšanas laikā var pielāgot 24 stāvokļos. Stūre Logitech Driving Force GT sniedz spēlētājiem visprecīzākās un reālākās PLAYSTATION® 3 (PS3™) ātrumsacīkšu izjūtas. “Mēs esam gandarīti par iespēju strādāt ar Polyphony Digital, lai radītu stūri, kas apmierinātu azartisku autobraucēju vajadzības visā pasaulē,” sacīja uzņēmuma Logitech Spēļu izstrādājumu mārketinga direktors Rubens Mūkerjē (Ruben Mookerjee).” “Cilvēki, kuriem patīk autosacīkšu sērija Gran Turismo, būs patīkami pārsteigti, ka jaunākā Logitech stūre sniegs viņiem iespēju iepazīt automašīnas to visplašākajā iespēju spektrā. Izmantojot stūri Logitech Driving Force GT jūs vairs nespēlējat spēles, bet gan piedalieties īstās ātrumsacīkstēs!”

Logitech jaunākā ātrumsacīkšu stūre tika izstrādāta, sadarbojoties ar uzņēmumu Poliphony Digital Inc., kas ir Gran Turismo sēriju izstrādātājs. Uzņēmumi strādāja kopā, lai pievienotu unikālo reāla laika pielāgošanas skalu, kas ir pirmā šāda veida skala efektīvas reakcijas stūrēm, ļaujot cilvēkiem lieliski uzlabot automašīnas līdzsvaru, pielāgojot bremžu slīpuma, piedziņas vadības un amortizatoru iestatījumus. Tagad autosacīkšu Gran Turismo vadītājiem ir precīza automašīnas iestatījumu vadība, kas ļauj iegūt maksimālu sniegumu.


“Vienmēr esam centušies izstrādāt Gran Turismo sērijas autobraukšanas entuziastiem. Īstenībai līdzvērtīga grafika, tehnoloģiski uzlabots fizikāls dzinējs un autentiska skaņa ikvienu automašīnu spēlē Gran Turismo 5 Prologue padara par īstu auto vadīšanas simulatoru,” sacīja uzņēmuma Polyphony Digital pārstāvis Kazunori Jamauči (Kazunori

Yamauchi). “Ar jauno stūri Logitech Driving Force GT vadītājiem ir izcilas automašīnas vadīšanas un paplašinātas ātrumsacīkšu iespējas.”

Uzņēmuma Logitech jaunākā efektīvās reakcijas stūre ar pārsteidzošu precizitāti simulē stūres mehānismu bez pastiprinātāja, ar ļoti jutīgu pastiprinātāju un piedziņas pazušanu. Tā kā pilna izmēra paātrinātāji un bremžu pedāļi nodrošina precīzu efektīvuma uzņemšanas un bremzēšanas reakciju, sacīkšu braucēji, lai pārslēgtu ātrumus, var izmantot vai nu secīgo rokas ātrumpārslēgu vai uz stūres izvietoto vadību. Mehānisms ir aprīkots arī ar gumijotu malu 11 collu stūri, nodrošinot spēlētājam lieliskas ērtības un ērtu vadību.

Stūri Logitech Driving Force GT var pagriezt par 900 grādiem, ļaujot vadītājiem ļoti precīzi reaģēt straujos ceļa pagriezienos. Ar pretizslīdes sazobi nav jāsamazina efektīvums, reaģējot uz manevriem, tādējādi padarot jebkuras sacīkstes par tīkamu un reālistisku pieredzi. 11 collu stūres Driving Force GT vidū ir izvietota izgaismota skaņas signāla poga ar oficiālo Gran Turismo logotipu. Izmantojot īstas automašīnas piedziņas skaņas, sacīkšu braucēji var ātri brīdināt citas automašīnas par savu tuvošanos. Ja spēlēšana notiek tiešsaistē, tad cilvēki var vienkārši izmantot skaņas signāla pogu, lai paziņotu citiem spēlētājiem par viņu lēno ātrumu.

Stūre Logitech Driving Force GT ir konstruēta izmantošanai ar spēļdatoru PS3 spēlē Gran Turismo 5 Prologue, kas Ziemeļamerikā būs pieejama no 17. aprīļa un Eiropā no 28. marta datu nesēja Blue-ray Disc™ (BD) formātā un lejupielādējama no tīkla PLAYSTATION®Network. Stūres iekārta Logitech Driving Force GT ir saderīga arī ar spēļdatora PlayStation® 2 spēlēm Gran Turismo™3 un Gran Turismo™4.

Cena un pieejamība

Uzņēmuma Logitech stūre Logitech Driving Force GT būs pieejama ASV un Eiropā šā gada maija sākumā. Tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 149,99 EUR.

Izsaki savu viedokli