Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2007. gada 5. novembris. Kompānija Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) paziņo par atbalsta turpināšanu PLAYSTATION®3 (PS3™) datoru izklaides sistēmai piedāvājot Logitech® Cordless Vantage™ austiņas PLAYSTATION 3 un Logitech® Cordless MediaBoard Pro™ Bluetooth tastatūru PLAYSTATION 3 sniedzot brīvību un Bluetooth bezvadu tehnoloģiju uzticamību PS3 spēles baudījumam.
“Logitech ir pagodināts piedāvāt divus Bluetooth produktus PlayStation 3 konsolei, padarot PS3 spēles pieredzi vēl labāku,” atklāj Bruce Lancaster, Logitech izklaides biznesa nodaļas viceprezidents. “Cordless Vantage austiņas PS3 ļauj spēlētājiem sazināties ar komandas biedriem bez vadiem. Savukārt Cordless MediaBoard Pro Bluetooth tastatūra būtiski uzlabo PLAYSTATION® tīkla lietošanu ļaujot ātrāk rīkoties ar kontiem un sarakstīties ar draugiem. Cordless Vantage austiņas
Tagad spēlētāji varēs tērzēt bez vadiem – gan spēlējot, gan sarunājoties ar jaunajām Logitech Vantage bezvadu austiņām PLAYSTATION 3, tādējādi nodrošinot bezvadu brīvību PS3 spēlētājiem, Cordless Vantage austiņas ir viegli pieslēgt, tāpat tās nodrošina uzticamu un vienkāršu lietošanu. Plaša diametra audio dziņi un uzlabotā skaņu filtrējošā elektroshēma nodrošina lielisku skaņu.

Vantage austiņas piedāvā aiz pakauša nēsājamu konstrukciju – ar vienkāršu galvas stīpiņas rotāciju un mikrofonu, ausu uzliktni var nēsāt kā uz labās, tā uz kreisās auss. Šī novatoriskā konstrukcija ir viegla un sniedz komfortu garu spēlēšanas periodu laikā. Austiņas arī piedāvā koriģējamu skaļuma atcelšanu mikrofonā, lai mazinātu nevēlamo fona troksni.

Lai palīdzētu mazināt neērtības, kad pēkšņi var beigties baterijas, Vantage austiņas izmanto baterijas, kuras spējīgas darboties bez uzlādes 12 stundas. Austiņas uzlādējamas ar komplektā iekļauto lādētāju.

Cordless MediaBoard Pro bezvadu tastatūra

Logitech Cordless MediaBoard Pro bezvadu tastatūra ļauj cilvēkiem vieglāk uzstādīt profilus, ievadīt interneta adreses, rīkoties ar vairākiem kontiem un sūtīt teksta ziņas PLAYSTATION tīklā. Tastatūra radīta īpaši izmantošanai PS3, tā piedāvā uzticamu izvēlnes pogu, kas spēlētājus noved tieši pie PLAYSTATION tīkla palīdzības izvēlnes. Tastatūra padara PLAYSTATION tīkla vadīšanu vieglāku, ar tās PS3 darbības pogu (aplis, kvadrāts, X un trīsstūris), piemērotā tastatūra padara tīmekļa pārlūkošanu vieglāku un nodrošina tūlītēju pieeju mediju kontrolpanelim un filmu izvēlnei. Iebūvētais skārienpaliktnis kopā ar vertikāli rullējamo un labās, kreisās puses klikšķināmajām pogām izslēdz nepieciešamību pēc peles.

Tastatūra ir gluda un viegla, to ērti turēt klēpī vai noglabāt dzīvojamajā istabā. Ar Bluetooth bezvadu tehnoloģiju spēlētāji var izmantot Cordless MediaBoard Pro līdz pat 10 metru attālumā no PS3. Un divas AA baterijas nodrošina vairāk nekā 200 stundu ilgu baterijas mūžu, un divpakāpju baterijas indikatora gaisma brīdina cilvēkus, kad baterijas jauda tuvojas beigām.

Cena un pieejamība

Logitech Cordless Vantage austiņas ASV gaidāmas novembrī un Eiropā decembra sākumā. Ieteicamā cena ir 79.99 eiro. Logitech Cordless MediaBoard Pro bezvadu klaviatūra ASV un Eiropā ir gaidāma decembrī un tās gaidāmā cena ir 79.99 eiro.

Izsaki savu viedokli