Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja kādam ir vēlme viņa iPhone 5 viedtālruni pārvērst par mobilu spēļu konsoli, tad Logitech jaunākais veikums būs tieši laikā. PowerShell iPhone ietvars apgādāts ar kontrolierim rakturīgajām pogām, vienlaikus slēpjot korpusā bateriju, kas paildzinās tālruņa darbības laiku. 

Logitech izstrādātais PowerShell ir piedzīvojis oficiālu prezentāciju un sākot ar šodienu ir pieejams ASV iedzīvotajiem par nepilniem 100 dolāriem, bet jau decembrī to varēs iegādāties arī Lielbritānijas iedzīvotāji, kur tā cena būs 90 mārciņas.

powershell-large

Ierīce ir savietojama ar iPhone 5, 5S un 5. paaudzes iPod Touch modeļiem (iPhone 5C netiek atbalstīts). Tā aprīkota ar četrām fiziskām pogām un četru virzienu vadības sviru, savukārt ērtu turēšanu rokās nodrošinās gumijotais pārklājums. Jāatzīmē, ka izstrādājums neatbalsta Bluetooth savienojumu, taču spēj kalpot kā papildus baterija viedtālrunim, pateicoties iebūvētajam 1500 mAh akumulatoram.

PowerShell ietvars ļauj viegli piekļūt skaļuma regulācijas pogām, vienlaikus spējot nodrošinot arī kameras darbību. Tas apgādāts ar austiņu pieslēgvietu un atbalsta arī jauno iOS 7 versiju. Jāatzīmē, ka ierīce ir salīdzinoši plāna – vien 21 mm.

logitech powershell

Saistītās tēmas: applelogitech

Izsaki savu viedokli