Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nereti pie datora gadās aizsēdēties vai aizstrādāties līdz vēlai naktij, kad jau ir tumšs. Viens variants ir ieslēgt gaismu, taču daudzi cilvēki dod priekšroku sēdēšanai pie datora tumsā. Šeit nu palīgā varētu nākt kāda no izgaismotām tastatūrām, apskatīsim ko Logitech var piedāvāt.

Pirms kāda laika saņēmām Logitech K800 izgaismoto tastatūru, to arī šodien apskatīsim.

[bootgallery]

Komplektā iekļauts Logitech Unifying uztvērējs, kas būs saderīgs arī ar citiem Logitech produktiem, ar nosacījumu, ka tie arī atbalsta Unifying tehnoloģiju. Tāpat arī kastē bez pašas tastatūras varam atrast USB kabeli, kas paredzēts Logitech K800 uzlādei, tādējādi, ja nu akumulatori ir beigušies, tad uzlādes procesā varēsim turpināt lietot tastatūru.

Taustiņi ir salīdzinoši zemi, veidoti PerfectStroke tehnoloģijā ar noapaļotām malām un nedaudz padziļinātu vidu. Tastatūrai ir arī ciparu taustiņu bloks. Taustiņi ir ļoti klusi, kas viennozīmīgi ir pozitīvs fakts. Lai tastatūra būtu vēl ērtāka prasītos lielāks tā saucamais palmrest, uz kura novietot plaukstas.

Apgaismojuma spilgtuma līmeni varam regulēt pēc sirds patikas, četros dažādos līmeņos, vai arī ļaut to darīt klaviatūrai pašai, kuru apgaismojumu pieregulēs atbilstoši apkārtējās vides gaismai. Lai ietaupītu akumulatoru enerģiju, brīžos, kad tastatūru netiek lietota, apgaismojums tiek izslēgts.

Logitech sola, ka komplektācijā iekļautie akumulatori ar vienu uzlādes reizi darbosies līdz pat 10 dienām, šajā rādītājā viņiem ir absolūta taisnība, arī mums piešķirtā tastatūra uzrādīja šādu rezultātu. Ierīces augšpusē novietots izslēgšanas taustiņš, gadījumam, ja to plānojam nelietot ilgāku laika posmu.

Verdikts: Logitech K800 ir diezgan laba tastatūra, ņemot vērā, ka tā ir apgaismota, tad arī cena nav no mazākajām – aptuveni 60 lati Latvijas interneta veikalos. Ja tev šī tastatūra iepatikās, tad noteikti nākošajā nedēļā piedalies BOOT.Lv konkursā, kurā to izspēlēsim!

Saistītās tēmas: klaviatūraslogitechtastatūras

Izsaki savu viedokli